دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال در دربی 86 با برتری شاگردان شفر به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، نیمه دوم دیدار  استقلال و پرسپولیس در هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر فوتبال در حالی برگزار شد که بازیکنان استقلال با تاخیر به زمین آمدند.

دقیقه 47: ارسال بشار رسن از روی ضربه آزاد سمت راست زمین و ضربه سر خلیل‌زاده بی‌حاصل به اوت رفت.

دقیقه 50: جپاروف ضربه آزاد سمت راست زمین را به شکل مستقیم شوت زد ولی توپ او با اختلاف کمی از بالای دروازه پرسپولیس راه اوت را در پیش گرفت.

دقیقه 51: بالاخره علیپور صاحب توپ و موقعیت شد ولی شوت او را رحمتی در دو مرحله جمع کرد.

دقیقه 58: ارسال کرنر توسط رسن از سمت چپ زمین را خلیل‌زاده با ضربه سر زد که توپ بعد از برخورد به مجید حسینی در اختیار رحمتی قرار گرفت؛ در این صحنه پرسپولیسی‌ها اعتقاد به خطای هند پنالتی مدافع استقلال داشتند.

دقیقه 62: پاس احمدزاده به منشا رسید که شوت او ریباند شد و در برگشت ضربه فنی امیری از پشت محوطه را رحمتی جمع کرد

دقیقه 64: ارسال احمدزاده را منشا با خطا بر روی چشمی با ضربه سر زد و در ادامه ضربه قیچی علیپور به تور کنار دروازه استقلال برخورد کرد.دقیقه 83: برخورد دست سید جلال به صورت مامه تیام، مصدومیت این مهاجم را به همراه داشت.

دقیقه 83: برخورد دست سید جلال به صورت مامه تیام، مصدومیت این مهاجم را به همراه داشت.

دقیقه 87: حملات پیاپی پرسپولیسی‌ها در نهایت با شوت علیپور به ابراهیمی برخورد کرد و از محوطه جریمه استقلال دور شد.

5 دقیقه وقت اضافه برای این بازی در نظر گرفته شد که در نتیجه این بازی به نفع استقلال با نتیجه یک بر صفر به نفع استقلال به پایان رسید.

با شکست پرسپولیس مقابل استقلال در دربی 86 قهرمانی تلخی برای هواداران پرسپولیس به همرا ه داشت چون با شکست در دربی به عنوان قهرمانی رسیدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج