رئیس فیفا گفت: فوتبال ایران هم در سطح آسیا و هم دنیا جایگاه خوبی دارد و مصداق آن راه یابی تیم های پنج رده سنی ایرانی به 5 تورنمنت بین المللی است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از وزارت ورزش و جوانان،  جیانی اینفانتینو رئیس فیفا در دیدار با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: نه سیاست باید در فوتبال دخالت داشته باشد و نه فوتبال در سیاست دخالت کند.تلاش ما بر این است که همه مردم از فوتبال لذت ببرند.فکر نمی کنم در خصوص وضعیت میزبانی های ایران و عربستان مشکلی وجود داشته باشد که نتوان حل کرد.

او افزود: مطمئن باشید در این خصوص باهر که بتوانم صحبت خواهم کرد.قطع به یقین این مشکل باید از سوی افراد دیگر حل شود و موضوعات فوتبالی در حوزه کاری من است.

رئیس فیفا ادامه داد: فوتبال ایران هم در سطح آسیا و هم دنیا جایگاه خوبی دارد و مصداق آن راه یابی تیم های پنج رده سنی ایرانی به 5 تورنمنت بین المللی است. پنج ستاره شدن فوتبال ایران در زمان ریاست من اتفاق افتاد.

او در پایان خاطر نشان کرد: رابطه من با ایران خیلی خوب است، اما مهم برای ما تداوم این رابطه عالی با فدراسیون و دولت ایران است؛ چرا که فوتبال در ایران زندگی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج