سرمربی رئال مادرید با شکست مقابل اسپانیول گفت: اسپانیول نتوانست موقعیت‌های زیادی روی دروازه‌مان ایجاد کند. سزاوار شکست یک بر صفر نبودیم اما فوتبال این چنین است. باید به آینده فکر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، رئال مادرید و ‌اسپانیول سه‌شنبه شب در هفته‌ بیست و  ششم لالیگا به مصاف هم رفتند و رئال مادرید با یک گل مغلوب ‌اسپانیول شد.

زین الدین زیدان پس از بازی گفت‌: شایسته این گل نبودیم. در نیمه نخست بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و فرصت‌های گلزنی داشتیم. نیمه دوم بد بازی کردیم اما شایسته شکست در لحظات پایانی نبودیم. این باخت یک گام رو به عقب است. نمی‌توانم بازیکنانم را سرزنش کنم. نتیجه‌ مورد نظرمان را به دست نیاوردیم.

سرمربی رئال مادرید در ادامه‌ افزود: پلن B وجود ندارد. مادرید تیمی است با ۲۵ بازیکن و در هر بازی باید یک تیم را راهی میدان کنیم. دیشب نتیجه‌ خوبی کسب نکردیم. در بازی خوب ظاهر شدیم. ‌اسپانیول نتوانست موقعیت‌های زیادی روی دروازه‌مان ایجاد کند. سزاوار شکست یک بر صفر نبودیم اما فوتبال این چنین است. باید به آینده فکر کرد.

زیدان

گرت بیل در این دیدار در ترکیب اصلی حضور داشت. سرمربی فرانسوی درباره مهاجم ولزی تیمش گفت‌: این شکست به خاطر یک بازیکن رقم نخورد. همه عوامل باعث شدند نتیجه‌ یک بر صفر شود. خیلی کم از بازیکنانم عصبانی هستم. با وجود این که موقعیت‌های گل زیادی داشتیم اما در لحظه آخر دروازه‌مان باز شد. این شکست دردناک و نتیجه‌ بدی است. نتوانستیم بازی خیلی خوبی را به نمایش بگذاریم اما سزاوار شکست هم نبودیم.

نه شایسته پیروزی بودیم و نه سزاوار شکست

زیدان در ادامه‌ اظهار کرد: گاهی اوقات فوتبال را نمی‌توان فهمید. پس از پنج بازی خوب، دیشب نتیجه‌ نگرفتیم. همیشه به دنبال کسب پیروزی هستیم اما نتوانستیم در این بازی به هدفمان برسیم. نه شایسته پیروزی بودیم و نه سزاوار شکست.

سرمربی رئال مادرید در پایان به وضعیت نیمار اشاره کرد و گفت‌: نمی‌دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد، باید منتظر ماند. می‌دانیم که آسیب دیده است اما نمی‌دانیم برابر ما بازی خواهد کرد یا نه.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج