حضور اعضای هیات رئیسه در کمیته های مختلف فدراسیون فوتبال در سایر سازمان های بین المللی بالادستی فدراسیون فوتبال نیز به چشم می خورد و به عنوان نمونه عینی آن می توان به مسوولیت آقای علی کفاشیان در هیات رئیسه کنفدراسیون فوتبال آسیا و ریاست ایشان بر کمیته AFC اشاره کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بر این اساس به اطلاع می رساند حضور اعضای هیات رئیسه در کمیته های مختلف فدراسیون فوتبال در سایر سازمان های بین المللی بالادستی فدراسیون فوتبال نیز به چشم می خورد و به عنوان نمونه عینی آن می توان به مسوولیت آقای علی کفاشیان در هیات رئیسه کنفدراسیون فوتبال آسیا و ریاست ایشان بر کمیته AFC اشاره کرد.
این وضعیت در مورد اکثر اعضای هیات رئیسه AFC به چشم می خورد و فلسفه آن درگیری عملی اعضای هیات رئیسه با مسائل و موضوعات حوزه فوتبال و اشراف ایشان به موضوعاتی است که جهت تصویب به هیات رئیسه ارجاع می گردد.
علاوه بر این، در بحث مربوط به مسوولیت های دبیرکل فدراسیون فوتبال، به اطلاع می رساند ایشان پس از انتخاب به این سمت از سایر مسوولیت ها منفک شدند و تنها مسوولیت دبیرکلی را بر عهده دارند که بر اساس قوانین فیفا، AFC و اساسنامه فدراسیون فوتبال، مسوولیت اداری تمام دپارتمان های اجرایی فدراسیون زیر نظر دبیرکل بوده و اداره می شوند.
عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج