زین الدین زیدان گفت: من از سبایوس راضی هستم. متاسفم و از او عذرخواهی کردم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی با آلاوس گفت: من از سبایوس راضی هستم. متاسفم و از او عذرخواهی کردم. سبایوس جوان است و باید به این روند ادامه دهد.

زیدان

تنها فوتبال برایم جذابیت دارد

در درگیری پنج‌شنبه شب هواداران اسپارتاک مسکو و اتلتیک بیلبائو یکی از ماموران اسپانیایی کشته شد. هم‌چنین روز گذشته برخی از بازیکنان پاری سن ژرمن با هواداران باشگاه دیدار کردند. سرمربی رئال مادرید درباره این دو موضوع اظهار کرد: حادثه دیشب بیلبائو اتفاق تلخی بود. دباره دیدار بازیکنان پاری سن ژرمن با هواداران خاص‌شان نمی‌خواهم صحبتی کنم. این قضیه به من ربطی ندارد. تنها فوتبال برایم جذابیت دارد. خشونت را درهیچ شرایطی دوست ندارم. زمانی که چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد درک آن سخت است. امیدوارم بیش از این در ورزشگاه‌ها چنین اتفاقاتی رخ ندهد.

دنیل سبایوس تنها ۲۹ ثانیه در بازی مادرید و لگانس در زمین حضور داشت. او در دقیقه ۹۲ وارد میدان شد و لحظاتی بعد داور سوت پایان را به صدا در آورد. سرمربی فرانسوی در این باره گفت: نمی‌دانستم کمتر از یک دقیقه به پایان بازی باقی مانده است. بازی رفت با آلاوس را به یاد می‌آورم که توانست دو گل به ثمر برساند. باید به رقابت خود ادامه دهد و به داشتن دقایق بیش‌تر فکر کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج