فیروز کریمی گفت: پیکان تمام منافذ را بسته بود. در روزی که روز خوب گلرمان نبود و بازیکنان مصدوم داشتیم، شکست خوردیم. هر کاری هم کردیم که تیم را برگردانیم، نشد.

به گزارش خبرگزاری موج، فیروز کریمی در نشست خبری گفت: پیکان تمام منافذ را بسته بود. در روزی که روز خوب گلرمان نبود و بازیکنان مصدوم داشتیم، شکست خوردیم. هر کاری هم کردیم که تیم را برگردانیم، نشد. اخلاقی را تعویض کردیم چون رو در روی بزرگترش ایستاد.

هنوز تعدادی از بازیکنان مصدوم هستند

او افزود: دیروز توانستیم تعدادی از بازیکنان را به تیم اضافه کنیم. امروز اولین بازی نقی‌زاده بعد از مصدومیت بود. هنوز تعدادی از بازیکنان مصدوم هستند. موسوی و خالقی‌فر مصدومند و به لحاظ سلامت بازیکنان مشکل داریم.

فیروز کریمی

هنوز دو بازیکن می‌توانیم بگیریم

سرمربی گسترش فولاد اضافه کرد: هنوز دو بازیکن می‌توانیم بگیریم. خواستیم بازیکنانی که احتمال حضور در جام جهانی دارند را قبل از نوروز بازی دهیم. خالقی‌فر را هم مدت‌هاست که نداریم. در مجموع در هر بازی ۶ بازیکن نداریم و فشار اصلی روی ۱۲-۱۳ نفر است. بابایی بدون اینکه ضربه بخورد مصدوم شده است. مسیح زاهدی و اسماعیل فرهادی هم همینطور. این‌ها به خاطر فشار زیاد مصدوم می‌شوند. روزی که خالقی فر، موسومی، زنده‌روح را از دست دهیم نمی توانیم بیشتر از این به بقیه فشار آوریم.

باید حرمت‌ها، سلسله مراتب و اخلاق و حرفه‌ای‌گری را رعایت کنیم

کریمی تاکید کرد: اینطور نیست که امتیاز لازم را گرفته‌ایم و انگیزه نداریم. خیر ما انگیزه داریم اما باید حرمت‌ها، سلسله مراتب و اخلاق و حرفه‌ای‌گری را هم رعایت کنیم. شاید اگر یوسف سیدی بود، بهتر عمل می‌کردیم اما به خاطر مسائل اخلاقی او را بیرون کشیدیم و بازیکن غیر تخصصی را جایگزین کردیم.

او در ادامه گفت: حتی اگر بدانیم بازی بعدی ۱۰ گل هم می‌خوریم، باز هم اخلاقیات را زیر پا نمی‌گذاریم. بیشترین زمان را به جوان‌ها می‌دهیم. ممکن است صدمه بخوریم اما فضا به آنها می‌دهیم. جوان‌ها هم باید کمی کوشا باشند.

سرمربی گسترش فولاد تبریز در بخش دیگری از صحبت‌هایش به بدشگون بودن پیراهن سفیدش اشاره کرد و افزود: از این پس پیراهن آبی را می‌پوشم. خودم معتقد به شانس هستم. الان متوجه شدم اشتباه تاکتیکی نداشتیم و مشکل پیراهن سفید بود.

کریمی درباره وضعیت چمن ورزشگاه بنیان دیزل اظهار کرد: در روز بازی داربی در ورزشگاه بودم. ۵ سانتی متر روی چمن آب بود. چمن‌های ما اروپایی نیست و امکانات لازم را نداریم. اما در زمین خیس بازی کردن، به چمن ضربه می‌زند. در روز داربی و بازی امروز زمین خیس بود. چمن ما، چمن سوسولی است! تا الان با نازک نارنجی بازی آن را نگه داشتیم و در ۵ ماه، فقط ۵ بازی روی آن انجام دادیم. چمن ورزشگاه را با انگشت کوچک هم می‌توان کند و نمی‌تواند روی استوک دوام بیاورد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج