وینفرد شفر در نشست خبری پیش از این دیدار الهلال ، گفت: از وضعیت به وجود آمده راضی نیستم. دوست داشتم این بازی در ورزشگاه آزادی و برابر ۷۰ هزار هوادار انجام می‌شد.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم فوتبال استقلال ایران فردا (سه‌شنبه) در دومین دیدار لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹ به مصاف الهلال عربستان خواهد رفت.

وینفرد شفر در نشست خبری پیش از این دیدار، اظهار کرد: از وضعیت به وجود آمده راضی نیستم. دوست داشتم این بازی در ورزشگاه آزادی و برابر ۷۰ هزار هوادار انجام می‌شد.

الهلال را به خوبی می‌شناسم

او ادامه داد: بازی سختی پیش رو داریم اما آماده این دیدار هستیم. الهلال را به خوبی می‌شناسم. این تیم بازیکنان خوبی در اختیار دارد و من بازی‌های آنها را دنبال کرده‌ام. آماده سازی خوبی در قطر انجام دادیم و در همان جا نیز به تمرینات ادامه دادیم. می‌دانیم بازی سختی داریم و بازیکنان نیز این موضوع را می‌دانند اما روحیه تیمی بالایی داریم. امیدوارم نتیجه خوبی برابر الهلال کسب کنیم.

شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران

شفر همچنین درباره شناختش از حریف گفت: می‌دانیم که بازیکنان گران قیمتی را جذب کردند اما تمرکز ما روی تیم خودمان است. ما بازیکنان جوان و ملی پوش و با تجربه خوبی داریم اما کار گروهی و روحی ما هم فوق العاده است. کاری که در تمرینات انجام دادیم، امیدواریم در زمین پیاده شود تا نتیجه مطلوبی کسب کنیم.

سرمربی استقلال درباره مصاف قبلی تیمش که مقابل الریان بود هم بیان کرد: برابر الریان ۱۵ دقیقه خوب نبودیم و بازیکنان تمرکز نداشتند. رفته رفته بهتر شدیم و در نیمه دوم تیم برتر زمین بودیم. فرصت‌های زیادی داشتیم و حتی می‌توانستیم برنده میدان باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج