سرمربی میلان بعد از برتری تیمش مقابل سامپدوریا گفت: بازی خوب و شجاعانه ای را به نمایش گذاشتیم. در همه دیدارها می خواهم اینطور ظاهر شویم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از گاتزتادلواسپورت، میلان در ادامه هفته بیست و پنجم رقابت های سری A در خانه به مصاف سامپدوریا رفت و با یک گل توانست به برتری رسد و با این پیروزی ۴۱ امتیازی شد تا به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا امیدوار شود.

جنارو گتوزو سرمربی میلان بعد از برتری تیمش در این دیدار گفت: بازی خوب و شجاعانه ای را به نمایش گذاشتیم. در همه دیدارها می خواهم اینطور ظاهر شویم. خوشحال می شوم وقتی بازیکنانم به تمامی خواسته های من در زمین توجه کردند و همان فوتبالی که خواسته بودم را به نمایش گذاشتند. بازیکنانم با دقت و توان بالا در زمین ظاهر شدند و با همان مسئولیت پذیری که من انتظار داشتم، در زمین ظاهر شدند. این برد خیلی برای ما مهم بود.

جنارو گتوزو

سرمربی میلان در ادامه صحبت های خود گفت: شخصیت لازم برای کسب پیروزی در هر دیداری را پیدا کرده‌ایم.  باید به این روند خوب خود ادامه‌ داد. بر این باور هستم که خوب بازی می‌کنیم و بازی به بازی در حال بهتر شدن هستیم. بازیکنان میلان به خاطر جوان بودن نیاز به کسب تجربه دارند. 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج