اعزام تیم ملی بوکس ایران به بلغارستان، جهت برگزاری یک اردوی مشترک با تیم ملی بوکس این کشور لغو شد.

به گزارش خبرگزاری موج، با اعلام کادرفنی تیم ملی و مسوولان فدراسیون بوکس قرار بود، تیم ملی بوکس ایران برای برگزاری اردوی مشترک با بلغارستان در تاریخ ۱۶ بهمن عازم این کشور شود و طبق خبرهایی که منتشر شد این اعزام قطعی به نظر می‌رسید اما به نظرمی‌رسد اعزام به این اردوی مشترک لغو شده است.

تاریخ اردوی مشترک این دو تیم ۱۶ بهمن اعلام شده بود اما ظاهرا کادرفنی و فدراسیون بوکس ایران از این اعزام صرف نظر کرده‌اند و قصد دارند تنها در تورنمنت بین‌المللی بلغارستان شرکت کنند که در تاریخ ۲۸ بهمن ماه برگزار می‌شود.

حسین ثوری، رئیس فدراسیون بوکس درباره دلیل لغو این اردوی مشترک گفت: با توجه به اینکه همه‌ی هزینه‌های این اردوی مشترک به عهده ایران بود، احساس کردیم اعزام شدن به این اردو در چنین شرایطی برای فدراسیون مناسب نیست. قرار بود ۱۰ روز زودتر از تورنمنت بلغارستان عازم این کشور شویم تا اردو را پیگیری کنیم اما نشد. با این حال در تورنمنت پیش رو شرکت می‌کنیم.

اکبر احدی، سرمربی تیم ملی بوکس ایران نیز در این مورد افزود: برخی مسائل مانند سربازی اکثر ملی‌پوشان باعث شد این اردوی مشترک لغو شود. این مشکلات از گذشته وجود دارد و الان هم که تعداد ملی‌پوشان جوان و سرباز بیشتر شده، این مشکل هم بیشتر است. البته تصمیم داریم با هفت وزن در تورنمنت بین المللی بلغارستان شرکت کنیم که بدون شک، در آماده سازی تیم ملی برای بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا تاثیر مثبت دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج