سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: بازی با استقلال یک مصاف بسیار سخت و جذاب است و از همه بازیکنان ذوب آهن خواستم با نهایت تمرکز و تلاش در این مصاف حاضر شوند و بسیار امیدواریم که هر سه امتیاز این بازی در اصفهان بماند.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در ارتباط با بازی تیمش مقابل استقلال، با بیان این که روند نتیجه گیری ذوب آهن ادامه دارد، گفت: بسیار خداوند را شاکریم. توانستیم در بازی سخت مقابل آیزاول که در هوای بسیار سرد برگزار شد، جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم. با این وجود ما همه نتایج اخیر و صعود به آسیا را فراموش کرده ایم و به بازیکنانم گفته‌ام که تمام تمرکز خود را صرفاً روی دیدار با استقلال بگذارند.

قلعه نویی بیان کرد: بازی با استقلال یک مصاف بسیار سخت و جذاب است. دو تیم در شرایط خوب خود به مصاف همدیگر می‌روند و به نظر می‌رسد امتیازات این بازی نقشی بسیار مهم در معادلات بالای جدول داشته باشد. از همه بازیکنان ذوب آهن خواستم با نهایت تمرکز و تلاش در این مصاف حاضر شوند و بسیار امیدواریم که هر سه امتیاز این بازی در اصفهان بماند.

قلعه نویی در مورد وضعیت مصدومان تیمش هم گفت: اکبر ایمانی در تمرینات یکی دو روز اخیر حاضر بوده است که در مورد بازی کردن یا نکردنش متعاقبا تصمیم خواهیم گرفت و مهران درخشان مهر هم به تازگی دویدن دور زمین را آغاز کرده است که به این دیدار نمی‌رسد.

تلاش می کنیم تا بازی خوبی را مقابل استقلال تهران به نمایش بگذاریم

وی در پایان اظهار کرد: تمامی تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم یک بازی خوب را مقابل استقلال تهران به نمایش بگذاریم و از هواداران ذوب آهن  و مردم اصفهان هم می‌خواهیم تیم خودشان را در این بازی تنها نگذارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج