نایب رییس بانوان فدراسیون دوومیدانی گفت: به دنبال مربی خارجی ترکیبی برای دختران این ورزش هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج، «پریسا بهزادی» در پایان روز دوم «رقابت های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا» در مورد عملکرد دختران ایرانی، اظهار کرد: سپیده توکلی نتیجه خیلی خوبی گرفت در حالی که نفرات خوبی در پرش ارتفاع حضور داشتند. خود او هم فکر می‌کرد می تواند رکورد بالاتری بزند اما این اتفاق رخ نداد اما بازهم نتیجه خوبی برای دوومیدانی ایران بود. در دوی ۴۰۰ متر هم رقبای سختی وجود داشتند و بچه‌های ما نتوانستند مدال آور باشند.

نایب رییس بانوان فدراسیون دوومیدانی درباره دیگر مدال‌آوران ایران گفت: در ۶۰ متر هم رقبای خوبی حاضر بودند و مدال فصیحی رضایت بخش بود. خوشبختانه مهسا میرزا طیبی هم نتوانست رکورد خودش را بزند در حالی که او اولین مسابقه بین‌المللی خود را تجربه می‌کرد. الناز کمپانی هم نتیجه‌اش خوب بود و از این پس همه این نفرات مدال آور باید خود را برای رقابت های آغاز فصل آماده کنند.

بهزادی با اشاره به جذب مربی خارجی خاطرنشان کرد: در نظر داریم برای دختران یک مربی خارجی ترکیبی را بیاوریم تا بتواند به همه بچه ها کمک کند، تا نتیجه های بهتری را شاهد باشیم.

وی افزود: اتفاق خیلی خوبی است که ما توانستیم میزبانی این دور از رقابت‌ها داشته باشیم و دختران ما توانستند با تعداد بیشتری در رقابت ها حاضر باشند. قطعا این میزبانی به حضور تعداد بیشتری از دخترانمان کمک کرد.

نایب رییس فدراسیون دوومیدانی درباره روز پایانی این رقابت ها نیز گفت: در پنجگانه احتمال مدال‌آوری ما وجود دارد و امیدوارم در دوی ۱۵۰۰ متر نیز نتیجه خوبی را کسب کنیم.

او درباره اینکه آیا نتایج دختران در این رقابت‌ها برای بازی‌های آسیایی هم لحاظ می‌شود یا خیر، گفت: رقابت‌های آغاز فصل، مسابقه انتخابی برای بازی‌های آسیایی است اما نتایج همه مسابقه‌هایی که دختران شرکت می‌کنند در رقابت ها لحاظ می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج