مدافه بارسلونا می گوید: بارسلونا در قلب من قرار دارد. هر کسی در زندگی باید به دنبال توانایی و هدفش برود و سعی کند در آن بهترین باشد.

به گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از آس، جرارد پیکه مدافه بارسلونا در گفت وگو با شبکه‌ رسمی بارسلونا با اشاره به رویایش، زندگی، انتقادها، بهترین لحظه‌اش و ...  گفت:  از کودکی به نوکمپ می‌رفتم و دوست داشتم فوتبالیست شوم ولی همیشه فکر می‌کردم خیلی سخت خواهد بود. اکنون در یک رویا به سر می‌برم و امیدوارم تا سال ۲۰۲۲ طول بکشد. بارسلونا در قلب من قرار دارد. هر کسی در زندگی باید به دنبال توانایی و هدفش برود و سعی کند در آن بهترین باشد. همه کسانی که در فوتبال پایه حضور دارند نمی‌توانند به صورت حرفه‌ای آن را دنبال کنند.

بهترین اتفاقی که برایم افتاد پدر شدن بود

مدافع ‌اسپانیایی افزود: می‌خواهم به نحوی زندگی کنم که از کارم لذت ببرم. بهترین اتفاقی که برایم افتاد پدر شدن بود. باید همیشه در زندگی آماده باشم. انجام دادن کارهای دیگری را در زندگی دوست دارم. با این حال پدری کردن را بیش از همه دوست دارم، زمانی که فرزندانم را به مدرسه می‌برم و آنها را باز می‌گردانم خیلی لذت می‌برم.

سعی می‌کنم بدون ترس افکارم را بیان کنم

پیکه در ادامه‌ اظهار کرد: از گفتن احساسم ترسی ندارم. همیشه سعی کردم خودم باشم. هر کسی باید آزاد باشد و خود واقعی‌اش را به همه نشان دهد. دوران هر کسی اهمیت دارد. سال‌ها است این چنین زندگی می‌کنم و همسرم فرد مشهوری است، به همین خاطر هر کاری که انجام می‌دهم بیشتر سر و صدا می‌کند. از خودم راضی هستم و همیشه تلاش می‌کنم در زمان گفتن موضوعی صادق باشم.

او در مورد زندگی‌اش گفت‌: از زندگی‌ام با وجود داشتن لحظات خوب و بد راضی هستم. باید بدانیم چگونه به بهترین شکل ممکن زندگی کنیم. ما بازیکنان باید نحوه زندگی‌مان را انتخاب کنیم و به دیگران احترام بگذاریم.

همیشه کسانی وجود دارند که از هر چیزی سوءاستفاده کنند

پیکه درباره انتقادها اظهار کرد: دوست ندارم مسائلی به فوتبال ربط داده شود که در حقیقت در مورد فوتبال نیست. اما همیشه کسانی وجود دارند که از هر چیزی سوءاستفاده کنند.

پیراهن بارسلونا در همه جای جهان وجود دارد

بازیکن ‌اسپانیایی در مورد جهانی بودن بارسلونا گفت‌: در همه جای جهان پیراهن بارسلونا وجود دارد و مردم پیام ارزش‌هایی که این رنگ‌ها انتقال می‌دهند را درک می‌کنند. آنها یک آینه هستند.

پیکه

پیکه درباره افراد تاثیرگذار در زندگی‌اش اظهار کرد: تمام کسانی که اطراف من هستند به من کمک می‌کنند. به عنوان چهارمین مدافع میانی در بارسا حضور یافتم اما خیلی خوب خانه‌ام را ‌شناختم و می‌دانستم چگونه بازی کنم. به همین خاطر در عرض شش ماه توانستم به ترکیب اصلی راه پیدا کنم با توجه به این که در تیم بازیکنانی همچون رافائل مارکس، کاسرس و کارلس پویول بازی می‌کردند.

بارسلونا در مسیر خوبی قرار دارد

مدافع ‌اسپانیایی درباره بهترین لحظه‌اش گفت‌: دومین سه گانه‌مان بهترین اتفاق بود چون با خراردو مارتینو تنها توانستیم سوپر جام را فتح کنیم. انگیزه‌ام را از دست داده بودم اما با فتح سه عنوان دوباره با انگیزه شدیم. در این فصل بارسلونا در مسیر خوبی قرار دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج