سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن گفت: با وجود این که رن نمایش خوبی داشت و به خوبی مقاومت کرد اما ما بهتر بازی کردیم و با شایستگی توانستیم به فینال راه پیدا کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اکیپ، در نیمه نهایی جام اتحادیه فرانسه پاری ‌سن‌ ژرمن در خانه رن به میدان رفت و موفق شد با نتیجه ۳ بر یک به برتری رسد و به فینال این رقابت راه پیدا کند.

می‌دانستیم که بازی کردن در خانه رن آسان نیست

اونای امری، سرمربی تیم پاریسی در نشست خبری بعد از بازی با ابراز خوشحالی از این که تیمش توانسته به فینال راه پیدا کند، گفت: همه ما می‌دانستیم که بازی کردن در خانه رن آسان نیست و این تیم انگیزه بالایی برای صعود به فینال دارد. رن تلاش زیادی از خود نشان داد. آنها بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و در کارهای دفاعی هماهنگ ظاهر شدند.

اونای امری

سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن ادامه‌ داد: با وجود این که رن نمایش خوبی داشت و به خوبی مقاومت کرد اما ما بهتر بازی کردیم و با شایستگی توانستیم به فینال راه پیدا کنیم. سه گل به ثمر رساندیم و بازی خوبی را به نمایش گذاشیم. خوشحالم که به فینال راه پیدا کردیم و یک بار دیگر می خواهیم جام قهرمانی این رقابت‌ را بالای سر ببریم.

پاری ‌سن‌ ژرمن بر خلاف فصل قبل در رقابت‌های لیگ فرانسه هم عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده و با اقتدار در صدر جدول رده‌بندی جای دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج