سرمربی اسپانیایی پاری سن ژرمن گفت: پاستوره از توانایی فنی بالایی برخوردار است اما آسیب‌دیدگی‌های زیاد اجازه درخشش را به او نمی‌دهد. با این حال با جدایی این بازیکن مخالف هستم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اکیپ، پاری سن ژرمن با جذب بازیکنان بزرگی چون نیمار، ام‌باپه و دنی آلوس و البته در اختیار داشتن ستاره‌های گران قیمت دیگری همچون سیلوا، کاوانی، دی ماریا و چندین و چند بازیکن دیگر به یکی از قدرت‌های بزرگ فوتبال اروپا تبدیل شده است.

این تیم در اندیشه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است و در مرحله حذفی باید به مصاف رئال مادرید برود.

قهرمان لیگ قهرمانان می‌شویم

اونای امری درباره شرایط تیمش، گفت‌: نسبت به فصل قبل بسیار بهتر شده‌ایم. احساس می‌کنم که قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه خواهیم کرد هر چند که به خوبی می‌دانم کار بسیار سختی پیش‌رو خواهیم داشت.

اونای امری

رئال مادرید بهترین تیم اروپاست

او ادامه‌ داد: به شرایط کنونی رئال مادرید توجه نکنید. این تیم بهترین تیم اروپاست. سه قهرمانی در چهار فصل اخیر لیگ قهرمانان اروپا نشان می‌دهد  که چرا رئال مادرید بهترین است. بازی بسیار سختی پیش‌رو داریم اما  تنها به پیروزی فکر می‌کنیم.

سرمربی ‌اسپانیایی پاری ‌سن‌ ژرمن در پایان صحبت‌هایش درباره جدایی پاستوره نیز گفت‌: او از توانایی فنی بالایی برخوردار است اما آسیب‌دیدگی‌های زیاد اجازه درخشش را به او نمی‌دهد. با این حال با جدایی این بازیکن مخالف هستم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج