سرمربی بایرن مونیخ بعد از برد پرگل تیمش در برابر هوفنهایم گفت: دوست داشتم تیمم با کلین شیت به برتری می‌رسید و این دو گل را نیز دریافت نمی‌کرد ولی برابر تیمی قدرتمند قرار گرفتیم و توانستیم موفق به شکست حریف خود شویم.

به گزارش خبرگزاری موج، چند دیدار در ادامه دیدارهای هفته بیستم بوندسلیگا برگزار شد که بایرن مونیخ در یکی از بازی‌ها در خانه با نتیجه ۵ بر ۲ برابر هوفنهایم به برتری رسید. روبرت لواندوفسکی، کینگزلی کومان، ژروم بواتنگ، آرتورو ویدال و ساندرو واگنر گل‌های بایرن مونیخ را به ثمر رساندند.

یوپ هاینکس بعد از برد پرگل تیمش در این دیدار گفت: دوست داشتم تیمم با کلین شیت به برتری می‌رسید و این دو گل را نیز دریافت نمی‌کرد ولی برابر تیمی قدرتمند که فوتبال خوب و با برنامه‌ای بازی می‌کند قرار گرفتیم و توانستیم موفق به شکست حریف خود شویم. در پایان نیمه اول توانستیم به بازی برگردیم و رفتن ما به رختکن با نتیجه ۲-۲ تاثیر خوبی روی تیم داشت. در نیمه دوم کیفیت بالای خودمان را نشان دادیم و توانستیم برد خوبی به دست آوریم.

یوپ هاینکس

گنابری نمایشی حرفه‌یی در این بازی داشت

در این دیدار سرژ گنابری بازیکن بایرن مونیخ که به صورت قرضی در هوفنهایم توپ می‌زد توانست دروازه بایرن را باز کند تا مورد تمجید هاینکس قرار گیرد. او درباره بازیکن هوفنهایم گفت: برای گنابری خیلی خوشحال هستم. او نمایشی حرفه‌یی در این بازی داشت و توانست گلزنی هم کند. او می‌تواند در آینده‌ای نزدیک برای بایرن مونیخ به مهره‌ای کلیدی تبدیل شود. من او را به خوبی می‌شناسم. گنابری بازیکنی با قابلیت‌های فراوان است که خیلی می‌تواند برای تیم نمایش خوب و مثبتی داشته باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج