سرمربی منچستریونایتد می‌گوید: هنوز اطلاعی از وضعیت الکسیس سانچس ندارد و مذاکرات با طرف مقابل در حال‌ پیش روی است و قطعی نشده است.

به گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از ساکرنت، ژوزه مورینیو درباره انتقال آلکسیس سانچس و معاوضه او با هنریک مخیتاریان گفت: من فکر می‌کنم که همه به خوبی آگاه هستند که مذاکرات با طرف مقابل در حال‌ پیش روی است و هنوز به پایان نرسیده است و به هیچ وجه این مذاکرات قطعی نشده است.

در حال‌ حاضر مخیتاریان، بازیکن منچستریونایتد است و سانچس نیز بازیکن آرسنال. بهتر است به بازی پیش رو خودمان فکر کنیم و به این جور مسائل کاری نداشته باشیم. در حال‌ حاضر در تیم ما زلاتان ایبراهیموویچ و ایریک بایی مصدوم هستند و به بازی برابر برنلی نخواهند رسید. هم‌چنین بلیند هم یک ناراحتی کوچکی دارد و نمی دانم که برای این بازی آماده خواهد شد یا خیر؟ مشکل دیگری در تیم وجود ندارد و آماده هستیم تا بتوانیم برنلی را شکست دهیم.

کریک پیشنهاد مربیگری در یونایتد را قبول کرده است

او هم‌چنین درباره حضور مایکل کریک به عنوان مربی در تیم یونایتد گفت: ما به مایکل کریک پیشنهاد مربیگری در تیم را داده‌ایم و او هم این پیشنهاد را قبول کرده است. در آینده‌ای نزدیک او به عنوان مربی در یونایتد فعالیت خواهد کرد.

ژوزه مورینیو

آقای "خاص" در پایان درباره تمدید قراردادش با منچستریونایتد، گفت‌: قرارداد من با منچستریونایتد در سال ۲۰۱۹ به پایان خواهد رسید. پس زمان زیادی باقی‌ مانده است تا بخواهیم درباره آن صحبتی کنیم. من این را می‌دانم که باشگاه و هیات مدیره خوشحال هستند و می‌دانند من هم از حضور در منچستریونایتد راضی هستم. به همین خاطر من مشکلی در این رابطه نمی‌بینم و در آینده پیش‌رو درباره موضوع تمدید قرارداد هم صحبت خواهیم کرد. در حال‌ حاضر در میانه‌های فصل قرار داریم و بازی‌های تعیین کننده زیادی در انتظار ما است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج