سرمربی روبین کازان گفت: من شک ندارم که آزمون به باشگاه بزرگی خواهد رفت. من از توانمندی‌های این بازیکن به خوبی آگاه هستم و مطمئن هستم او در آینده به بازیکن بزرگ تری تبدیل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، قربان بردیف سرمربی روبین کازان به حمایت از سردار آزمون پرداخت و گفت: برای آزمون خیلی سخت است تا با فشارهای موجود کنار بیاد باشگاه های زیادی خواهان آزمون هستند توجه خیلی زیادی به او می‌شود. آرسنال و سلتیک به او پیشنهاد دادند اورتون با مالک ایرانی خود به سراغ من آمد تا مذاکره کند. بارها با پدر آزمون درباره انتقال او صحبت کردند و  و خدا را شکر می‌کنم که خود سردار بازیکن با تجربه ای است.

آزمون را مجانی برای سه سال به خدمت گرفتیم

وی ادامه داد: او یک فصل در روبین کازان ستاره بود، ولی در این فصل افت داشت. این فصل در بازی با لوکوموتیو همان بازیکنی بود که می‌خواستم. البته این را هم بگویم که برای یک مهاجم شانس خیلی مهم است. او بد شانسی هم آورد. شاید یک سری رفتار غیرحرفه‌ای باعث شد خودش را در این فصل نشان ندهد. من به خود او هم این مساله را گفتم. ما او را مجانی برای سه سال به خدمت گرفتیم.

قربان بردیف

سرمربی روبین کازان در پاسخ به این سوال که چه انتظاری از آزمون در آینده دارد، گفت: من فکر می‌کنم او در جام جهانی خود را اثبات کند. من شک ندارم که آزمون به باشگاه بزرگی خواهد رفت. فقط نباید این مراحل برای او خیلی سریع اتفاق بیفتد. من از توانمندی‌های این بازیکن به خوبی آگاه هستم و مطمئن هستم او در آینده به بازیکن بزرگ تری تبدیل خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج