تیم آاک آتن در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال یونان باید به مصاف المپیاکوس برود.

به گزارش خبرگزاری موج، با برگزاری مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال یونان، هشت تیم راه یافته به این مرحله رقبایشان را شناختند.

در حساس ترین بازی‌ها تیم آاک آتن که با برتری مقابل پانتولیکوس به یک چهارم نهایی راه یافته باید با المپیاکوسی دیدار کند که به راحتی از پلاتانیاس گذشته بود.

اتفاق جالب این بازی تقابل ایرانی‌های حاضر در دو تیم آاک و المپیاکوس است. مسعود شجاعی با جدایی از پانیونیوس به آاک پیوسته و کریم انصاری فرد و احسان حاج صفی هم در المپیاکوس حضور دارند. المپیاکوس دیدار رفت این مرحله را میزبانی می‌کند.

با اعلام مسوولان برگزاری مسابقات، دیدارهای دور رفت مرحله یک چهارم نهایی طی روزهای سوم تا پنجم بهمن برپا می‌شود و مصاف‌های دور برگشت هم بین روزهای هفدهم الی نوزدهم بهمن برگزار خواهد شد.

جام حذفی

با تقابل مسعود شجاعی با کریم انصاری فرد و  احسان حاج صفی در دو تیم آاک و المپیاکوس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال یونان علاقه مندان فوتبال پیگیر نتایج این بازی هستند اما این مسابقات از صدا و سیما پخش نمی شود و با توجه به این که بازی هیرنفین و آلکمار زنده پخش شد، پخش‌ نشدن این مسابقه سوالی است که جواب قانع‌کننده‌ای باید به آن داده شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج