گلزن ایرانی المپیاکوس گفت: نمی‌دانم امسال چه تعداد گل به ثمر خواهم رساند ولی خیلی دوست دارم در پایان فصل، قهرمانی در لیگ را جشن بگیریم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از رادیو ورزش یونان، المپیاکوس دیشب (دوشنبه) به مصاف  لامیا رفت و توانست با دو گل لامیا را شکست دهد که در این دیدار کریم انصاری‌فرد گل دوم تیمش را در ‌دقیقه ۳۷ به ثمر رساند و در اواخر مسابقه نیز از زمین بازی بیرون رفت.

پیروزی در برابر لامیا آسان نبود

کریم انصاری فرد بعد از پیروزی تیمش و گلزنی در این مسابقه گفت‌: صادقانه اگر بخواهم بگویم پیروزی آسانی برای ما نبود. تلاش زیادی کردیم که سه امتیاز را به دست آوریم. خوشبختانه با کسب این برد توانستیم در جایگاه نخست باقی بمانیم و این از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مربی از ما خواسته بود که تلاش زیادی کنیم و در زمین مسابقه بدویم تا به این مهم دست یابیم.

در هر مسابقه برای کسب برد به میدان خواهیم رفت

انصاری فرد ۲۸ ساله در ادامه‌ ‌اضافه کرد: من خیلی خوش شانسم که بازیکنان با کیفیت زیادی در المپیاکوس در کنارم توپ می‌زنند. ما تیم خیلی خوبی داریم و در هر مسابقه برای کسب برد به میدان خواهیم رفت. غیر از میرالاس که تازه به جمع بازیکنان ما ‌اضافه شده، با بقیه خیلی خوب تمرین کردیم. چیزهای زیادی از یکدیگر یاد گرفته‌ایم.

مهاجم ایرانی درباره آقای گلی خودش در این فصل لیگ یونان گفت‌: همان طور  که اطلاع دارید من سه ماه نخست لیگ امسال را از دست دادم و منتظر بودم مربی به من اعتماد کند تا به بازی گرفته شوم. وظیفه من گلزنی است و همیشه هم سعی می‌کنم که وظایفم را به بهترین شکل ممکن انجام دهم. نمی‌دانم امسال چه تعداد گل به ثمر خواهم رساند ولی خیلی دوست دارم در پایان فصل، قهرمانی در لیگ را جشن بگیریم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج