اسطوره میلان درباره مقایسه لیونل مسی و کریستیانو رونالدو گفت‌: درست است که هر دو بازیکن پنج توپ طلا کسب کرده‌اند اما من لیونل مسی را به کریستیانو رونالدو ترجیح می‌دهم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت کوره الجزایر، پائولو مالدینی، اسطوره میلان و تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا که برای حضور در مراسم توپ طلای الجزایر راهی این کشور آفریقایی شده بود در گفت وگو با سایت کوره درباره چند موضوع سخن به میان آورد.

 ایتالیا شایسته صعود به جام جهانی نبود

پائولو مالدینی ابتدا در مورد تیم‌ ‌ملی کشورش و ناکامی در صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، گفت‌:  بسیار سخت است که باور کرد ایتالیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیست. با این حال باید قبول کرد که ما ضعیف ظاهر شدیم و شایسته صعود به روسیه نبودیم.

پائولو مالدینی

اسطوره تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا در ادامه صحبت‌هایش درباره مقایسه لیونل مسی و کریستیانو رونالدو، بیان‌ کرد: درست است که هر دو بازیکن پنج توپ طلا کسب کرده‌اند اما من لیونل مسی را به کریستیانو رونالدوترجیح می‌دهم.

مالدینی به وضعیت کنونی میلان نیز اشاره کرد و گفت‌:  روسونری در حال پوست اندازی است و باید بگویم که تغییر زیاد مربیان نتوانسته شرایط این تیم را تغییر دهد.

غلام از بهترین مدافعان است

اسطوره میلان در ادامه‌ درباره فوزی غلام، ستاره ناپولی هم، اظهار کرد: او با شایستگی توانست به عنوان بازیکن سال انتخاب شود. غلام از بهترین مدافعان است و بر این باورم که ناپولی او را نخواهد فروخت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج