ستاره اسپانیایی لیون گفت‌: دیدار رئال مادرید و پاری ‌سن‌ ژرمن بازی بزرگ لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود. رئال مادرید شانس اصلی قهرمانی به شمار می‌آید.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اکیپ، ماریانو دیاز استعداد جدید فوتبال ‌اسپانیا است که فصل قبل در رئال مادرید بازی کرد اما  نیمکت نشینی‌های زیاد باعث شد تا او کهکشانی‌ها را ترک کند و راهی لیون فرانسه شود.

دیاز در لیون بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشته و امید زیادی دارد تا به تیم ملی فوتبال اسپانیا هم دعوت شود.

او درباره دیدار حساس رئال مادرید برابر پاری ‌سن‌ ژرمن، گفت‌: دیدار رئال مادرید و پاری ‌سن‌ ژرمن بازی بزرگ لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود. رئال مادرید  شانس اصلی قهرمانی به شمار می‌آید و از نظر من قهرمان واقعی است.

تیم زیدان می‌تواند به روند خوب خود بر گردد

دیاز ادامه داد: با وجود آن که پاری سن ژرمن  نیمار و ام باپه را جذب کرده است اما براین باور هستم که این رئال است که پیروز بازی خواهد شد. بله درست است. رئال مادرید در فصل جاری نتایج ناامید کننده‌ای کسب کرده اما این تیم در بحران قرار ندارد. هنوز تا پایان فصل بازی‌های زیادی باقی مانده است و تیم زیدان می‌تواند به روند خوب خود بر گردد.

این ستاره جوان در پایان سخنانش ابراز امیدواری کرد که به‌تیم‌ ‌ملی فوتبال اسپانیا  دعوت شود و حضور در جام جهانی را تجربه کند. "روز به روز در حال‌ تلاش کردن بیش‌تر هستم به این امید که لوپتگی با من تماس بگیرد".

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج