مدیرعامل باشگاه استقلال درباره خطایی که جپارف در بازی با استقلال خوزستان انجام داد گفت: یک مقدار رسانه‌ها ماجرای جپارف را بزرگ کردند. رخ دادن چنین اتفاقاتی در فوتبال طبیعی است.

به گزارش خبرگزاری موج، سید رضا افتخاری پس از اتمام جلسه کمیته انضباطی درباره محرومیت سرور جپارف اظهار کرد: یک مقدار رسانه‌ها ماجرای جپارف را بزرگ کردند. رخ دادن چنین اتفاقاتی در فوتبال طبیعی است. خود جپارف هم در این جلسه حضور پیدا کرد و درباره خطایی که انجام داده بود، توضیحاتی ارائه کرد و گفت که کارش عمدی نبوده است. او اعلام کرد که گیر افتاده بود و هنگامی که خواسته بازیکن را رد کند، پایش روی او قرار گرفته است. او همچنین گفت که اگر به صحنه دقت کنند دستهایش بالا بود و عمدی در کارش نبود.

او افزود: ما در این جلسه اعلام کردیم که در این مدت که جپارف بازیکن استقلال بوده از او هیچ بدرفتاری ندیدیم و اگر به بازی‌های گذشته او دقت کرده باشید جپارف بازیکن حرفه‌ای است. یک سوءتفاهم رخ داده بود و فکر می‌کنم با توضیحاتی که ما به کمیته انضباطی ارائه دادیم این کمیته تصمیم منطقی و درستی می‌گیرد.

مدیرعامل استقلال درباره این که چقدر صحبت‌های جپارف درباره صحبت‌های برانکو در خصوص محروم شدن جپارف در محرومیت یک ماهه او از سوی کمیته انضباطی تاثیرگذار بوده تصریح کرد: من صحبت‌های برانکو را شنیده‌ام. فکر نمی‌کنم که برانکو با صحبت‌هایش قصدی برای بر هم زدن آرامش تیم‌ها را داشته باشد. ما از این حرف‌ها زیاد شنیدیم و گوش‌مان پر است. همچنین بازیکنان ما حرفه‌ای هستند و این صحبت‌ها روی آن‌ها تاثیر نمی‌گذارد. من توصیه می‌کنم که اگر آقایان قصد صحبت کردن دارند نام کسی را نیاورند. همان طور که ما در باشگاهمان حرمت همه را از بازیکن تا مربی و کادر باشگاه نگه می‌داریم. من حتما به مدیرعامل پرسپولیس می‌گویم که با اعضای باشگاهش صحبت کند و این موضوع را به آن‌ها تذکر بدهد.

افتخاری افزود: در حال حاضر استقلال و پرسپولیس دو نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستند. ما خودمان باید به یکدیگر کمک کنیم تا تیم‌هایمان با قدرت در این رقابت‌ها حضور پیدا کنند. نباید با این صحبت‌ها ذهن بازیکنان را درگیر مسائل جزئی کنیم. باید تمام تلاش‌مان این باشد که تیم‌هایمان با قدرت مقابل تیم‌های آسیایی قرار بگیرند. فکر می‌کنم با ادامه رقابت‌ها بازی‌ها حساس‌تر می‌شوند و بازی‌های خوبی از دو تیم شاهد خواهیم بود. ان‌شاءالله بتوانیم رضایت تماشاگران‌مان را هم جلب کنیم. همان طور که دیدید در هفته‌های اخیر، استقلال فوتبال خوبی را بازی می‌کند و مطمئنا تماشاگران هم راضی هستند ولی همان طور که در مصاحبه‌های قبلی هم گفتم تیم ما هنوز 100 درصد برای لیگ قهرمانان آسیا آماده نیست.

او ادامه داد: امروز اعلام کردیم که دستیار شفر به ایران می‌آید تا کمک کند تیم بهتر از این شود. ما به دنبال یک مهاجم خوب خارجی هستیم اگر این بازیکن را جذب کنیم استقلال یکی از بهترین تیم‌های ایران می‌شود.

مدیرعامل استقلال در ادامه درباره وضعیت سجاد شهباززاده در این تیم گفت: سجاد شهباززاده دو پیشنهاد کتبی دارد. ذوب آهن اولین پیشنهاد سجاد شهباززاده و تراکتورسازی دومین پیشنهاد او بود. من به شفر اعلام کردم که این دو باشگاه شهباززاده را می‌خواهند. او از من فرصت تصمیم‌گیری خواست. قرار است ظرف امروز و فردا با شهباززاده صحبت کنم تا تکلیف او روشن شود و در نهایت به صورت کتبی تصمیمش را به ما اعلام کند.

ادامه دارد ...

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج