ستاره ایتالیایی نیس با منتشر کردن پیامی به حمایت از ماتوئیدی پرداخت و گفت: دوست من اجازه نده نادانی بعضی از انسان‌ها روی تو تاثیر منفی گذارد.

به گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از اکیپ، بلیز ماتوئیدی بازیکن فرانسوی یوونتوس در دیدار برابر کالیاری مورد توهین نژادپرستی قرار گرفت.

ماریو بالوتلی، ستاره ایتالیایی نیس که خود بارها قربانی توهین‌های نژادپرستانه شده است با منتشر کردن پستی به حمایت از ماتوئیدی پرداخت.

او در این پیام نوشت: دوست من اجازه نده نادانی بعضی از انسان‌ها روی تو تاثیر منفی گذارد. من خودم بارها چنین شرایطی را تجربه کرده‌ام. همه مردم ایتالیا این گونه نیستند. به راه خودت ادامه‌ بده. تو در یوونتوس عملکرد خوبی از خود نشان داده‌ای و امیدوارم در آینده هم بهتر ظاهر شوی.

هواداران کالیاری در این دیدار که با پیروزی یووه به پایان رسید شعارهای نژادپرستانه علیه ماتوئیدی سر دادند. البته سایت این باشگاه ایتالیایی با منتشر کردن بیانیه‌ای رسما از این بازیکن فرانسوی عذرخواهی کرد.

ماتوئیدی در تابستان سال قبل میلادی بود که از پاری ‌سن‌ ژرمن جدا شد و پیراهن یوونتوس را بر تن کرد. او تا الان عملکرد خوبی در این تیم ایتالیایی داشته است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج