سرمربی تراکتورسازی جانشین های امید عالیشاه و مهدی کیانی را برای بازی با استقلال مشخص کرده است؛ تیم او با ترکیبی هجومی به میدان می رود.

به گزارش خبرگزاری موج، تراکتورسازی در شرایطی عصر جمعه مقابل استقلال به میدان می رود که امید عالیشاه و فاخر تهامی را به دلیل مصدومیت و مهدی کیانی را به دلیل محرومیت در اختیار دارد. از این رو نتیجه این مسابقه برای یحیی گل محمدی و مدیران باشگاه اهمیت بسیار زیادی دارد و شاید اگر تراکتور در این بازی خوب کار نکند، شاهد ایجاد تغییراتی روی نیمکت مربیگری این تیم باشیم.
 
در چنین شرایطی یحیی گل محمدی می خواهد تیمش را با بهترین شرایط آمادگی به زمین بفرستد. سرمربی تراکتورسازی با همه چالش های موجود قصد دارد در بازی با استقلال برای اولین بار از ژوردی آلمیدا دروازه بان برزیلی درون دروازه تیمش استفاده کند؛ البته این در صورتی است که آی تی سی این گلر برزیلی به فدراسیون برسد؛ وگرنه بازهم شاهد حضور فرزین گروسیان درون دروازه سرخپوشان تبریزی خواهیم بود.
 
در خط دفاع، گل محمدی به ترکیب تراکتورسازی دست نمی زند؛ همچون بازی های قبل مقابل استقلال نیز محمد ایرانپوریان و رضا شربتی مدافعان راست و چپ تراکتور خواهند بود و محمدرضا مهدی زاده و محمد نادری در پست دفاع وسط توپ می زنند.
 
 
در خط هافبک اصلی ترین چالش پر کردن جای خالی مهدی کیانی است. برای این منظور گل محمدی قصد دارد مهدی مهدی پور را یک خط عقب تر بکشد و از او در پست هافبک تدافعی بازی بگیرد. در این صورت پست هافبک وسط که مهدی پور در آن حضور داشت، خالی می ماند که یحیی با تغییر پست احسان پهلوان این خلاء را پر می کند.
 
اضافه شدن محمد ابراهیمی به ترکیب اصلی نیز نکته مهمی به نظر می رسد. هافبک باتجربه تراکتورسازی بعد از اختلاف هایی که با یحیی گل محمدی پیدا کرد، در 3 بازی گذشته نیمکت نشین بوده؛ اما مقابل استقلال از ابتدا در پست وینگر چپ به زمین می رود. وینگر راست تراکتورسازی در بازی عصر جمعه نیز دانیال اسماعیلی فر است.
 
در خط حمله گل محمدی برای جانشینی امید عالیشاه که در بازی با پرسپولیس مصدوم شد، قائم اسلامی خواه را در نظر گرفته است. او یک خط عقب تر از فرزاد حاتمی در پست فوروارد کارش را دنبال می کند.
 
گل محمدی با ترکیبی هجومی قصد دارد تیمش را به زمین بفرستد و امید دارد با کسب نتیجه مطلوب کارش را ادامه دهد.

ترکیب احتمالی تراکتورسازی مقابل استقلال:

ژوردی آلمیدا، محمد ایرانپوریان، محمد نادری، محمدرضا مهدی زاده، رضا شربتی، مهدی مهدی پور، احسان پهلوان، دانیال اسماعیلی فر، محمد ابراهیمی، قائم اسلامی خواه و فرزاد حاتمی
عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج