آرسن ونگر قبل از داربی لندن به انتقاد شدید از داوری در لیگ برتر انگلیس پرداخت و گفت: واقعا بدترین دوران داوری در لیگ برتر را سپری می‌کنیم. شرایط داوری در لیگ برتر بسیار بد و تاریک است. دوران تاریکی را سپری می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از ساکرنت، امشب دو تیم آرسنال و چلسی در داربی لندن برابر هم به میدان خواهند رفت. آرسن ونگر قبل از این بازی حساس سعی در بر هم زدن تمرکز داور مسابقه داشته است. او که تا حدودی می‌توان گفت حق داشته است از داور گله کند قبل از این بازی گفت: واقعا بدترین دوران داوری در لیگ برتر را سپری می‌کنیم. شرایط داوری در لیگ برتر بسیار بد و تاریک است. دوران تاریکی را سپری می‌کنیم. امتیازهای خیلی زیادی را ما این فصل فقط به خاطر اشتباهات داوری از دست دادیم.

آرسن ونگر از این که داور هفته گذشته در دقیقه ۸۸ پنالتی مشکوکی برای وست برومویچ گرفت و سه امتیاز از دست آرسنال رفت، ناراحت است. او گفت:‌ متاسفانه در چند بازی در این فصل اشتباهات داوری باعث شد امتیازات را از دست دهیم. هم بازی با سیتی و هم بازی با وست برومویچ که نمونه‌های بارزی از اشتباهات بوده است.

ونگر در پایان در پاسخ به سوال خبرنگار انگلیسی که درباره جذب داوید لوییز صحبت کرده بود، گفت: باشگاه آرسنال به هیچ وجه برنامه‌ای برای جذب این بازیکن ندارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج