سرمربی منچسترسیتی بار دیگر به انتقاد شدید از برنامه اتحادیه فوتبال انگلیس پرداخت.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ساکرنت، منچسترسیتی دیشب (سه‌شنبه) موفق شد در خانه سه بر یک واتفورد را از پیش رو بر دارد.

بازگشت داوید سیلوا و کوین دی بروین از بند مصدومیت باعث خوشحالی هواداران منچسترسیتی شد ولی مصدومیت واکر بار دیگر باعث عصبانیت پپ گواردیولا شد.

پپ گواردیولا بعد از بازی گفت‌: باید مصدومیت واکر بررسی شود. شاید او مشکل کمی داشته باشد. همه در این چند هفته‌ اخیر دیدند که چه تعداد مصدومیت رخ داده است. ما با این شرایط بازیکنان را می‌کشیم. رییسان اتحادیه باید در این باره تصمیم‌گیری کنند. این طبیعی نیست که ۳۱ دسامبر بازی کنی و دو روز بعد بار دیگر بازی داشته باشی. من این را می‌دانم که نمایش برای هواداران باید اجرا شود ولی غیرقابل کنترل هم نمی‌شود. این برنامه به سود بازیکنان نیست. در انگلیس متاسفانه به کمیت اهمیت می‌دهند، در حالی که در لیگ‌های دیگر کیفیت برایشان مهم است.

منچسترسیتی گابریل ژسوس را در بازی با کریستال پالاس از دست داد و این بازیکن به مدت دو ماه قادر به همراهی تیمش نخواهد بود.

با این حال کسب پیروزی شب گذشته باعث شد اختلاف منچسترسیتی با تیم دوم جدول رده‌بندی کماکان پانزده امتیاز باشد. سیتی زن‌ها باید شنبه در دور سوم جام حذفی انگلیس به مصاف برنلی بروند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج