دیدار تیم‌های گسترش فولاد و ذوب‌آهن اصفهان با پیروزی تیم مهمان به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، دیدار تیم‌های گسترش فولاد و ذوب آهن اصفهان که از ساعت 14:30 امروز در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز آغازشده بود با پیروزی یک-صفر تیم مهمان به پایان رسید.

در این دیدار گسترش فولاد که به دنبال تداوم روند صعودی خود بود، از دقایق ابتدایی بازی به دنبال باز کردن دروازه تیم مهمان بود اما بازی تا اواسط نیمه نخست متعادل دنبال شد و دو تیم موقعیت خطرناکی روی دروازه یکدیگر خلق نکردند.

در ادامه بازی این تیم مهمان بود که موقعیت‌های بهتری نسبت به گسترش فولاد خلق کرد اما مهاجمان این تیم نتوانستند از این فرصت‌ها استفاده کنند تا بازی با تساوی بدون گل پیگیری شود. نیمه نخست این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم بازی سرعت بیشتری گرفت و سرمربیان 2 تیم با تعویض‌های خود به دنبال باز کردن دروازه حریف بودند اما باز هم بازی متعادل دنبال شد و علی‌رغم موقعیت‌هایی که شاگردان کریمی و قلعه‌نویی داشتند، این بازی با تساوی بدون گل پیگیری شد تا اینکه در دقیقه 1+90 محمدرضا عباسی توانست تک گل بازی را برای ذوب‌آهن به ثمر برساند. این دیدار در نهایت با پیروزی یک-صفر ذوب‌آهن به پایان رسید.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج