سرمربی توپچی‌های لندن از عملکرد شاگردانش مقابل کریستال‌پالاس در هفته بیستم لیگ برتر انگلیس تمجید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، آرسن ونگر در پی برتری 3 بر 2 شب گذشته (پنجشنبه) شاگردانش مقابل کریستال‌پالاس در هفته بیستم لیگ برتر انگلیس گفت: روی هم رفته فکر می‌کنم عملکرد مثبت و خیلی خوبی داشتیم. ما سرتاسر حمله بودیم و بازی را به خوبی تحت‌کنترل خود داشتیم. نیمه اول را در حالی با نتیجه یک بر صفر به پایان بردیم که می‌توانستیم با گل‌های زده بیشتری به رختکن برویم.

وی افزود: ما پنج دقیقه ابتدایی نیمه دوم را خوب شروع کردیم و حتی دو موقعیت گلزنی روی دروازه کریستال‌پالاس خلق کردیم، اما سپس گل تساوی وارد دروازه‌مان شد. با این وجود پا پس نگذاشتیم و شخصیت تیمی‌مان را نشان دادیم و با نتیجه 3 بر یک پیش افتادیم و اوضاع به خوبی تحت‌ کنترل‌مان بود. در ادامه اما با خوردن گل دوم کمی عصبی‌تر شدیم و بازی را در حالی که کنترل کمتری روی آن داشتیم، به پایان بردیم. با این حال روی هم رفته عملکرد خوبی داشتیم.

سرمربی فرانسوی توپچی‌های لندن ضمن تمجید از عملکرد الکسیس سانچس و جک ویشلر در مورد آینده این دو بازیکن و شایعه پیوستن سانچس به پاری‌سن‌ژرمن گفت: ما دو روز به سانچس مرخصی دادیم، اما او به شیلی نرفت و در جایی به غیر از شیلی خانواده‌اش را ملاقات کرد. ما با ویلشر هم در مورد آینده‌اش صحبت خواهیم کرد و همین ژانویه را برای این کار در نظر گرفته‌ایم.

آرسنال در حال حاضر با 37 امتیاز در رده ششم لیگ برتر انگلیس جای دارد و با منچسترسیتی صدر جدولی 21 امتیاز اختلاف دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج