سرمربی اینتر از شکست تیمش برابر میلان ناراحت است و تاکید کرد که تیمش به تغییر نیاز دارد.

به گزارش خبرگزاری موج ‌و ‌به نقل از مدیاست، نتایج ناامید کننده اینتر با اسپالتی ادامه‌ دارد. بعد از دو شکست پیاپی در رقابت‌های سری A این بار نوبت به شکست نرآتزوری در جام حذفی ایتالیا رسید.

اینتر در داربی دلامادونیا که در یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا برگزار شد با یک گل برابر میلان تن به شکست داد.

لوچیانو اسپالتی در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: کمی ترسو بودیم و شجاعت لازم را برای پیروزی نداشتیم. دو شکست اخیر در رقابت‌های سری A روی روحیه بازیکنان تاثیر گذاشته است و از اعتماد به نفس خوبی در این دیدار برخوردار نبودیم.

او ادامه‌ داد: باید خود را از نظر روحی و روانی تقویت کنیم و رویه و روش خود را تغییر دهیم. بازیکنان باید احساس کنند که به چیز جدیدی نیاز دارند و باید این شرایط را تغییر دهند. دیگر نمی‌توان این رویه را ادامه‌ داد نباید منتظر این ماند که یک شخصی بیاید و مشکل ما را حل کند. ما باید خودمان دست به کار شویم.

اسپالتی در پایان سخنانش گفت‌: اینتر تیم با کیفیتی است و بازیکنان خوبی در اختیار دارد. این تیم توان رقابت را دارد و من به بازیکنانم ایمان دارم. می‌توانیم در هر ورزشگاهی و برابر هر تیمی به پیروزی برسیم. گاهی اوقات نمی‌توانیم بازی همیشگی خود را به نمایش گذاریم و دیدار برابر میلان یکی از این بازی‌ها بود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج