مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در مورد مسوولیتی که بر عهده من گذاشته شده است باید بگویم، تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین شرایط برای تیم و کادر فنی فراهم شود.

به گزارش خبرگزاری موج، افشین پیروانی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: قبل از هر چیز باید از حضور ارزشمند محمود خان خوردبین در پرسپولیس صحبت کنم که  جایگاه خاص خودشان را داشته‌اند و برای حضور در این مسئولیت قبل از هر چیز تلفنی از ایشان رخصت گرفتم. اینجا که صحبت از آقای خوردبین شد باید از پیشکسوتان بزرگ باشگاه پرسپولیس هم یادی کنم و این نکته را متذکر شوم که پرسپولیس خانه همه آنهاست و درهای تمرین همواره به روی این بزرگان باز است و موجب افتخار ما هست که پذیرای آنان باشیم، امروز هم اسماعیل حلالی به تمرین آمده بود و امیدوارم  حضور پیشکسوتان تداوم داشته باشد.

وی ادامه داد: احترام بزرگانی چون آقای خوردبین را همیشه بر خودمان واجب می‌دانیم. در مورد آقای برانکو ایوانکوویچ هم که نیازی به گفتن نیست. افتخار شاگردی وی را داشتم و پرسپولیس با هدایت ایشان بهترین بازی‌ها را انجام می‌دهد و الهام بخش تیم‌ها و مربیان دیگر شده است.

پیروانی تصریح کرد: در مورد مسوولیتی که بر عهده من گذاشته شده است نیز باید بگویم، تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین شرایط برای تیم و کادر فنی فراهم شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج