رئیس فدراسیون تکواندو گفت: سعی می‌کنیم در دوره جدید نظارت بر روند اجرایی برنامه‌ها را دقیق‌تر کنیم. تکواندو یک برند برای جمهوری اسلامی ایران است و برای موفقیت آن از هیچ کاری دریغ نمی‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، سید محمد پولادگر پس از پایان مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون تکواندو و ابقا شدنش در این سمت، در میان خبرنگاران گفت: حواشی همیشه هست اما من سعی کردم به این حواشی دامن نزنم. کار اصلی من این بود که برای موفقیت تکواندو تلاش کنم و از همه انتظار همکاری دارم.

او همچنین در پاسخ به این سوال که آیا قهرمانانی چون هادی ساعی، توسط او کنار گذاشته شده‌اند؟ افزود: افراد ادعاهایی می‌کنند که اینگونه نیست و من همیشه تمایل داشتم برای رشد تکواندو تلاش کنم، هیچ کسی را از فدراسیون اعم از هادی ساعی را از فدراسیون کنار نگذاشته‌ام و این صحبت‌ها درست نیست و به هر حال نمی‌توان همه افرادی که منتقد هم نیستند راضی نگه داشت.

رئیس کهنه کار فدراسیون تکواندو درباره انتقادات برخی افراد نیز توضیح داد: بسیاری از این منتقدان ورزشکار هم نیستند که الان انتقاد می‌کنند که همین مسئله تعجب آور است. هر مجموعه اداری شاید مخالفانی هم داشته باشد اما الان در بین این منتقدان کارمندانی را می‌بینیم که فقط در فدراسیون کار می‌کردند و الان منتقد شده اند.

تکواندو بعد از برزیل نتایج قابل قبولی داشته است

او در پاسخ به این سوال که چرا بعد از المپیک ریو تکواندوی ایران نتایج ضعیفی را کسب کرده است؟ توضیح داد: اینطور که منتقدان و دوستان گفته‌اند نیست و تکواندو بعد از برزیل نتایج قابل قبولی داشته است که با سیاه نمایی‌های همین منتقدان دیده نمی‌شود. اما من همیشه به حقیقت‌ها بیشتر از مصلحت‌ها توجه کرده‌ام و از این به بعد هم همینطور ادامه خواهم داد.

پولادگر ادامه داد: برای مثال، در همین چند هفته گذشته ایران توانست عنوان قهرمانی در مسابقات تیمی قهرمانی جهان را کسب کند اما خیلی از همین منتقدان این مسابقات را نامعتبر خواندند در حالی که اینگونه نبود. مردانی نیز بعد از برزیل توانست در آذربایجان مدال طلا کسب کند اما همین افراد می‌گویند ایران بعد از برزیل مدال طلا ندارد. شاید ما در بعضی از تورنمنت‌ها مدال طلا نگرفته باشیم اما این مسئله تنها به دلیل ضعیف شدن تیم ایران نیست بلکه باید توجه کنیم که کشورهای دیگر حواشی چون حواشی فدراسیون ایران را ندارند و با قدرت و تمرکز تنها به کار خود ادامه می‌دهند.

او با اشاره به حواشی فدراسیون تکواندو تصریح کرد: بخشی از دلایل ضعف‌ تکواندو همین حواشی موجود است که تمرکز فدراسیون را بر هم می‌زند. در چند ماه گذشته تیم ملی نوجوانان دختران ایران توانست برای نخستین بار قهرمان جهان شود اما با سیاه نمایی‌هایی که انجام شد هیچ‌گاه توجهی به این اتفاقات خوب نشد.

رئیس ۱۶ ساله فدراسیون تکواندو ایران درباره برنامه‌های آینده این فدراسیون گفت: من با توجه به این اتفاقات قصد شرکت کردن در انتخابات را نداشتم اما با دیدن چنین صحنه‌هایی سر دوراهی قرار گرفتم و برای موفقیت تکواندو گام به عرصه انتخابات نهادم تا برنامه‌های آینده خود را عملی کنم. من خسته کار هستم و در بعضی اوقات ۷۰ درصد انرژی فدراسیون صرف همین حواشی می‌شود که کار را سخت می‌کند. اما امیدوارم در روزهای آینده شاهد این اتفاقات نباشیم.

او در پایان افزود: در این سال‌ها هم برنامه‌هایی داشته‌ایم که به دلیل نبود نظارت خوب عملی نشده‌اند اما سعی می‌کنیم در دوره جدید نظارت بر روند اجرایی برنامه‌ها را دقیق‌تر کنیم. تکواندو یک برند برای جمهوری اسلامی ایران است و برای موفقیت آن از هیچ کاری دریغ نمی‌کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج