فیفا درصدد است بدهی های تیم های ملی فوتبال هر کشور را از میزان پاداش کم کند تا ضمن تسویه حساب با آنها، کشورهای صعود کرده را نیز نقره داغ کند.

به گزارش خبرگزاری موج، جام جهانی 2018 روسیه درحالی از 24 خرداد 1397 در روسیه آغاز می شود که حضور تمامی تیم ها در این مسابقات قطعی شده و با مشخص شدن گروه های این رقابت ها، تیم ها در حال آماده سازی و برگزاری بازی های تدارکاتی هستند تا برای بزرگترین آوردگاه فوتبالی جهان آماده شوند.

گروه بندی جام جهانی 2018 روسیه

گروه A: روسیه، عربستان، مصر و اروگوئه


گروه B: پرتغال، اسپانیا، مراکش و ایران


گروه C: فرانسه، استرالیا، پرو و دانمارک


گروه D: آرژانتین، ایسلند، کرواسی و نیجریه


گروه E: برزیل، سوئیس، کاستاریکا و صربستان


گروه F: آلمان، مکزیک، سوئد و کره جنوبی


گروه G: بلژیک، پاناما، تونس و انگلیس


گروه H: لهستان، سنگال، کلمبیا و ژاپن

البته فدراسیون جهانی فوتبال ( FIFA ) قرار بود قسمتی از پاداش تیم های صعود کرده به جام جهانی را پس از قرعه کشی به آنها بدهد که هنوز این اتفاق رخ نداده است. فیفا درصدد است بدهی های تیم های ملی فوتبال هر کشور را از میزان پاداش کم کند تا ضمن تسویه حساب با آنها، کشورهای صعود کرده را نیز نقره داغ کند.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال می گوید: همیشه در گرفتن اینگونه پاداش ها از باقی کشور ها عقب هستیم و البته هنوز این مبلغ به هیچ یک از کشورهای صعود کننده به جام جهانی پرداخت نشده است و ما هم از این قائده مستثنی نیستیم. قرار بود یک میلیون و پانصد هزار دلار از آن مبلغ را به ما پرداخت کنند که تا امروز این اتفاق رخ نداده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج