سرمربی لیورپول گفت: می‌توانستیم با پنج گل از آرسنال پیش افتیم، اما متاسفانه فرصت‌های زیادی را از دست دادیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اسکای اسپورت، دو تیم آرسنال و لیورپول در حساس‌ترین بازی هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ جزیره به مصاف هم رفتند که این دیدار برنده نداشت و بازی با تساوی سه بر سه به پایان رسید.

یورگن کلوپ، سرمربی قرمزپوشان آنفیلد بعد از تساوی تیمش ، گفت‌:  بسیار سخت است آن چه را که اتفاق افتاد شرح دهم. می‌توانستیم با پنج گل از آرسنال پیش افتیم، اما متاسفانه فرصت‌های زیادی را از دست دادیم.

او ادامه‌ داد: دست یافتن به یک امتیاز در زمین آرسنال بد نیست اما در شرایط کنونی کسب یک امتیاز برای ما نتیجه‌ خوبی به شمار نمی‌آید. باید سه امتیاز را کسب می کردیم. سخت بود که در این دیدار آرسنال را مثلا با نتیجه‌ شش بر سه شکست داد. به‌ هر حال هر تیمی نمی‌تواند  که از همه فرصت‌هایش استفاده کند.

کلوپ در ادامه سخنانش ‌اضافه کرد: آرسنال تنها در ۱۰ دقیقه پایانی بهتر از ما بازی کرد و عملکرد خوبی از خود نشان داد. ما تا حدود زیادی توپ و میدان را در اختیار داشتیم و می‌توانم بگویم که بهتر از حریف بازی کردیم.

کلوپ در پایان بیان‌ کرد: در دیدار امشب اشتباه‌های فردی داشتیم و این چیزی است که باید آن را بر طرف کرد. در کل می‌توانم بگویم که عملکرد خوبی از خود نشان دادیم. یک امتیاز بازی حداقل چیزی بود که شایستگی آن را داشتیم. ما بهتر از آرسنال بودیم، اما یک امتیاز هم بد نیست.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج