ستاره مصری لیورپول گفت: هر کجا که می‌روم سعی می‌کنم چیزهای جدیدی را یاد بگیرم. در چلسی هم چیزهای زیادی را آموخته‌ام. در آن جا یاد گرفته‌ام که چطور حرفه‌یی باشم و چطور آدم خوب و بهتری باشم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دیلی میل، محمد صلاح، ستاره مصری تیم فوتبال لیورپول که این فصل توانسته است تاکنون ۲۰ گل در لیگ برتر به ثمر برساند در ارزیابی از شرایط تیمش، گفت‌: من این را می‌دانم که لیورپول چندین سال است که قهرمان لیگ برتر نشده است و به همین خاطر خیلی دوست دارم که روزی به این افتخار دست یابم. ما تیم خیلی خوبی داریم  که از مربی خوبی هم بهره می‌برد و بنابراین همه چیز در باشگاه خوب پیش می‌رود و من مطمئن هستم که ما در این جا می‌توانیم به قهرمانی برسیم.

صلاح در پایان صحبت‌هایش اظهار کرد: وقتی در بازی بودم، لیورپول به من علاقه داشت، ولی من تصمیم گرفتم  که به چلسی بروم. ولی من فکر می‌کنم که اگر لیورپول را انتخاب می‌کردم  شاید شرایط جور دیگری تغییر می‌کرد. به‌ هر حال آن دوران تمام شده است و من در حال‌ حاضر بازیکن این تیم هستم. هر کجا که می‌روم سعی می‌کنم چیزهای جدیدی را یاد بگیرم. در چلسی هم چیزهای زیادی را آموخته‌ام. در آن جا یاد گرفته‌ام که چطور حرفه‌یی باشم و چطور آدم خوب و بهتری باشم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج