سرمربی بایرن مونیخ درباره تقابل با تیم بشیکتاش گفت‌: حماقت است اگر ما بخواهیم آن‌ها را دست کم بگیریم. آن‌ها تیم خیلی خوبی هستند و هواداران زیادی در خانه دارند و بازی کردن در زمین آن‌ها کار آسانی نیست.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از کیکر، قرعه‌کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و بایرن مونیخ باید در این مرحله به مصاف تیم بشیکتاش برود. هر چند که بایرن مونیخ به عنوان تیم دوم به مرحله بعدی صعود کرد ولی خوش شانس بود و به تیم بشیکتاش برخورد کرد.

یوپ هاینکس، سرمربی بایرن مونیخ درباره تقابل با این تیم ترکیه‌ای در لیگ قهرمانان اروپا، گفت‌: بشیکتاش در مرحله گروهی عملکرد خوبی داشت و توانست با قدرت راهی این مرحله شود و حماقت است اگر ما بخواهیم آن‌ها را دست کم بگیریم. آن‌ها تیم خیلی خوبی هستند و هواداران زیادی در خانه دارند و بازی کردن در زمین آن‌ها کار آسانی نیست.

تیم‌های آلمانی تاکنون در لیگ قهرمانان اروپا برابر تیم‌های  ترکیه‌ای عملکرد خوبی داشته‌اند و بایرن مونیخ می‌تواند امیدوار باشد که این عملکرد را در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ادامه‌ دهد و آن‌ها بتوانند با کنار زدن بشیکتاش راهی مرحله بعد شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج