رئیس فدراسیون وزنه‌برداری گفت: در کسب کرسی در فدراسیون جهانی از داخل کم‌لطفی شد و با دست خالی جلو رفتیم، زمانی هم که آن جایگاه را نداشته باشیم ناداوری طبیعی است.

به گزارش خبرگزاری موج، علی مرادی در مورد نداشتن ارتباط قوی با فدراسیون جهانی وزنه‌برداری بیان کرد: ما بعد از المپیک رایزنی‌هایی را انجام دادیم تا جایگاهی را که حق ایران است در فدراسیون جهانی به دست آوریم. اما کم لطفی‌هایی در داخل شد و با دست داخلی جلو رفتیم و در نهایت کشورهای عربی با پول‌هایی که داشتند که توانستند این جایگاه‌ها را به دست آوردند.

او ادامه داد: ناداوری‌ها به دلیل این که آن جایگاه‌ها را نداریم طبیعی است و رییس هیات ژوری، دشمن شماره یک ما بود. امیدوارم این اتفاقات درسی برای سیاست‌مداران ورزش ایران شده باشد. پشتیبانی از ما برای کسب کرسی ضعیف بود و در ورزش نیاز داریم وسعت دیدمان را بیش‌تر کنیم.

مرادی در واکنش به صحبت‌های سلیمی مبنی بر این که رییس فدراسیون ارتباط ضعیفی با فدراسیون جهانی دارد، تاکید کرد: بهداد حق دارد. این مسائل در پشت صحنه اتفاق می‌افتد. حتی در یکی از وزن‌های دیگر ممکن بود این اتفاق تکرار شود اما با کار قدرتمندی که انجام دادیم آن‌ها چشم‌پوشی کردند.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در پاسخ به این پرسش که مدال‌ها در وزنه‌برداری خرید و فروش می‌شود یا خیر؟ تصریح کرد: خیر. مدال‌ها خرید و فروش نمی‌شود اما برخی اوقات ناداوری اتفاق می‌افتد. بهداد کامل وزنه زد به نظرم توسط آن هیات ژوری آمریکایی کاملا کم لطفی شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج