ایگور پانادیچ مربی کروات پرسپولیس به علت رفتار نامناسب با ناظر بازی برابر پارس جنوبی جم در لیست محرومان هفته پانزدهم قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، اسامی محرومان هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال امروز در حالی اعلام شد که نام پانادیچ مربی کروات پرسپولیس هم در این لیست دیده می شود.

پانادیچ در بازی با پارس جنوبی به علت اعتراض به داوری از زمین مسابقه اخراج شد. او محرومیتش را هفته گذشته برابر ذوب آهن پشت سر گذاشت اما هنوز نامش در لیست محرومان هفته پانزدهم هم قرار دارد.

سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر فوتبال درباره این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: پانادیچ در بازی با پارس جنوبی با ناظر بازی دعوا کرد و قصد نداشت از زمین مسابقه خارج شود. براین اساس کمیته انضباطی طبق گزارش ناظر بازی این مربی را  سه جلسه محروم کرد.

او ادامه داد: پانادیچ هفته گذشته محرومیت بازی قبلی را پشت سر گذاشت و از بازی با سپید رود رشت 3 جلسه محرومیتش شروع می شود و او در بازی های تیم پرسپولیس برابر سپیدرود رشت، صنعت نفت آبادان و بازی جام حذفی با بادران محروم است.

فتاحی درباره اعتراض باشگاه پرسپولیس به رای محرومیت پانادیچ گفت: در حال حاضر باشگاه پرسپولیس اعتراضی به این رای نداشته است. البته اگر اعتراضی صورت بگیرد کمیته انضباطی فوتبال در این باره تصمیم می گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج