سرمربی ایتالیایی چلسی درباره قرعه‌کشی جام جهانی و قرار گرفتن بلژیک، انگلیس در یک گروه گفت‌: من فکر می‌کنم که قرعه انگلیس قرعه جذابی است. بازی با بلژیک می‌تواند یکی از زیباترین بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باشد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دیلی میل، چلسی موفق شد در هفته‌ پانزدهم لیگ برتر فوتبال انگلیس با نتیجه‌ سه بر یک نیوکاسل را شکست دهد.

در این مسابقه ادن هازارد دو گل برای تیمش به ثمر رساند که یک گل آن از روی نقطه پنالتی‌ بود.

هازارد بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت

آنتونیو کونته بعد از این مسابقه، گفت‌: خوشبختانه خیلی خوب توانستیم به بازی برگردیم. گلی که دریافت کردیم کاملا غیرمنتظره بود ولی تمرکزمان را از دست ندادیم و توانستیم خیلی خوب به بازی برگردیم. هازارد بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت. او به سبک خودش بازی کرد و ما توانستیم با نمایش خوب او و موراتا سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم. من خیلی خوشحال هستم  ولی شما این را می‌دانید که یک تیم در لیگ وجود دارد که دارد کارهای عجیب و قریب و فوق‌العاده‌ انجام می‌دهد و آن هم منچسترسیتی است. با این حال ما هنوز در جعم مدعیان قرار داریم و برای کسب عنوان قهرمانی گام به گام پیش می‌رویم.

سرمربی ایتالیایی چلسی درباره قرعه‌کشی جام جهانی و قرار گرفتن بلژیک، انگلیس در یک گروه گفت‌: من فکر می‌کنم که قرعه انگلیس قرعه جذابی است. بازی با بلژیک می‌تواند یکی از زیباترین بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باشد. فقط توصیه‌ای به بازیکنان انگلیسی دارم آن هم این است که در آن مسابقه هازارد را نزنند چون برای ما بد می‌شود و هم برای آن‌ها.

چلسی تیم سوم جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال انگلیس، باید سه‌شنبه همین هفته‌ در جدالی بسیار حساس در خانه پذیرای اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان اروپا باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج