مهاجم آرژانتینی اینتر در واکنش به جدایی از این تیم، گفت‌: اگر باشگاه اینتر من را بیرون نکند حاضر هستم که تا پایان دوران بازیگری خود در این تیم بمانم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، مائورو ایکاردی در فصل جاری رقابت‌های سری A عملکرد خیره کننده‌ای از خود نشان داده است و با زدن ۱۵ گل در صدر جدول بهترین گلزنان جای دارد.

او مورد توجه باشگاه رئال مادرید قرار گرفته است و خبرهای زیادی درباره جایگزینی او به جای بنزما در کهکشانی‌ها به گوش می‌رسد.

این مهاجم آرژانتینی در واکنش به جدایی از اینتر، گفت‌: اگر باشگاه اینتر من را بیرون نکند حاضر هستم که تا پایان دوران بازیگری خود در این تیم بمانم.

ایکاردی تا سال ۲۰۲۰ با اینتر قرارداد دارد و این باشگاه ایتالیایی قصد دارد که قرارداد این ستاره آرژانتینی را تا سال ۲۰۲۳ تمدید کند.

ایکاردی توانسته ۹۶ گل با پیراهن اینتر به ثمر برساند؛ این درحالی است که او هنوز به ۲۵ سالگی هم نرسیده است. اینتر رقم فسخ قرارداد این ستاره آرژانتینی خود را ۱۱۰ میلیون یورو اعلام کرده است.

اینتر در هفته پانزدهم رقابت‌های سری  A باید به مصاف کیه وو برود و اگر بتواند در این دیدار به پیروزی برسد به صدر جدول رده‌بندی صعود خواهد کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج