هافبک آرژانتینی پاری سن ژرمن گفت: شکست برابر استراسبورگ روحیه او و هم تیمی‌هایش خراب کرده است. بازی حساسی برابر بایرن مونیخ پیش‌رو داریم و باید هر چه‌ سریع‌تر خود را از چنین شرایطی که داریم خارج کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از elsport، پاری ‌سن‌ ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا دیدار بسیار حساسی را پیش رو دارد و باید در آلیانس‌آره‌نا به مصاف بایرن مونیخ برود.

شاگردان اونای امری قبل از این بازی در دیداری حساس برابر استراسبورگ در لیگ فرانسه تن به شکست دادند و این باعث ناراحتی پاستوره شده است.

این بازیکن آرژانتینی گفت‌: می‌خواستیم که با روحیه خوبی به مصاف بایرن مونیخ برویم اما متاسفانه قبل از این دیدار حساس تن به شکست دادیم و طبیعی است که از نظر روحی در شرایط خوبی نباشیم.

او ادامه‌ داد: با آمدن نیمار و ام‌باپه  سبک بازی ما تغییر کرده است. این دو بازیکن تاثیرگذار و مفید بازی می‌کنند. بازی حساسی برابر بایرن مونیخ پیش‌رو داریم. باید هر چه‌ سریع‌تر خود را از چنین شرایطی که داریم خارج کنیم و آماده این دیدار حساس شویم. برابر استراسبورگ بد شانس بودیم و امیدوارم که این بدشانسی را در دیدار برابر بایرن مونیخ نداشته باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج