سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال در پایان اظهار کرد: اسپانیا همیشه یکی از شانس‌های قهرمانی است. برای اولین بار نیست که به این موضوع اشاره می‌کنم. این تیم می‌تواند یکی از بخت‌های نخست قهرمانی باشد.

به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از اوژوگو، قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، جمعه برگزار شد و پرتغال با تیم‌های اسپانیا، ایران و مراکش هم‌گروه شد.

گروه خیلی سختی است

فرناندو سانتوس پس از این مراسم اظهار کرد: ما باید بهترین بازی‌های خود را انجام دهیم. در نگاه اول به نظر می‌رسد تیم ما یکی از شانس‌های صعود باشد اما اگر به صورت کلی و با دقت به گروه نگاه کنیم. گروه خیلی سختی است. نخستین بازی‌مان برابر اسپانیا خواهد بود. این دیدار از اهمیت زیادی برخوردار است. دو بازی دیگرمان نیز آسان نخواهد بود چون برابر تیم‌هایی بازی خواهیم که در مرحله مقدماتی در گروه‌های‌شان بدون شکست بوده‌اند.

سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال در پایان اظهار کرد: اسپانیا همیشه یکی از شانس‌های قهرمانی است. برای اولین بار نیست که به این موضوع اشاره می‌کنم. این تیم می‌تواند یکی از بخت‌های نخست قهرمانی باشد. در مقابل پرتغال سعی می‌کند که بهترین بازی‌اش را به نمایش بگذارد و برای پیروزی به مصاف حریفانش می‌رود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج