مالک باشگاه مشکی پوشان می‌گوید "با این که مرزبان به تعهدش عمل نکرد،" اگر از او شکایت کنند به نتیجه‌ای نمی‌رسند.

به گزارش خبرگزاری موج، حمیدرضا عباسی، مالک تیم مشکی پوشان بعد از شکست تیمش برابر پدیده مشهد در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران، در میکسدزون ورزشگاه در جمع خبرنگاران در مورد شایعه درگیری پسرش با علیرضا مرزبان، سرمربی سابق این تیم بیان کرد: مرزبان به تعهد خود عمل نکرد و ناگهان به تیم دیگری رفت. او کوچک‌تر از آن است که بخواهیم با او درگیر شویم. خبر درگیری پسر من با او شایعه است و او آن روز در خانه پیش من بود. آن روز، نه من و نه پسرم به تمرین نرفته بودیم. مرزبان چند وقت پیش مصاحبه‌ای کرد و گفت مشکلات بزرگی وجود دارد که من فکر می‌کنم بیشتر منظورش شکلات بوده و شکلات‌های دیگر برای او شیرین‌تر بوده است!

او ادامه داد: مرزبان برای همین مدتی کوتاهی که در تیم ما بود دریافتی هم داشت. ما اقدام خواهیم کرد ولی می‌دانم که به نتیجه‌ای نمی‌رسیم.

مالک مشکی‌پوشان در خصوص ادامه همکاری این تیم با رضا عنایتی نیز، گفت: هنوز برای این صحبت‌ها زود است.

بازی خوبی برگزار شد

او در مورد این بازی اظهار کرد: بازی خوبی برگزار شد و بازیکنان ما هم بازی خوبی انجام دادند. متاسفانه گل بدی خوردیم و نتوانستیم از موقعیت‌های خودمان استفاده کنیم. دو بازیکن ما از این بازی محروم بودند و یک مصدوم هم داشتیم. در تعطیلات نیم فصل حتما تیم را تقویت می‌کنیم و از این وضعیت خارج می‌شویم.

عباسی در مورد حنیف عمران زاده هم بیان کرد: ماندن یا نماندن او بستگی به نظر سرمربی تیم دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج