سرمربی آرسنال پس از شکست تیمش مقابل تیم آلمانی کلن در لیگ اروپا گفت: پنالتی تنها موقعیت کلن بود که گل شد.

به گزارش خبرگزاری موج و ‌به نقل از  اسکای اسپورت، آرسنال پنجشنبه شب در هفته‌ پنجم لیگ اروپا با یک گل مغلوب کلن شد. آرسن ونگر پس از این شکست گفت‌: مالکیت توپ در اختیار ما بود و بازی را با یک ضربه از دست دادیم، پنالتی‌ که داور برای حریف گرفت، کمی سخت‌گیرانه بود. اشتباه‌های بازیکنانمان در ۲۰ دقیقه پایانی در پاس کاری زیاد شد. این اتفاق در حالی رخ داد که در این لحظات به گل نیاز داشتیم.

سرمربی آرسنال افزود: فرصت‌های گل زیادی در اختیار داشتیم اما در ضربات آخر بی دقت بودیم. از طرفی کلن با تمام وجود دفاع می‌کرد و در مجموع در این بخش عملکرد خیلی خوبی داشت.

ونگر در این رابطه اظهار کرد: بازیکنان در مجموع عملکرد خوبی داشتند. کمی زمان برد تا به ریتم مورد نظرمان رسیدیم اما در نیمه دوم سریع‌تر عمل کردیم. بازیکنان تمام تلاش خود را کردند.

آرسنال با وجود این شکست صدرنشینی‌اش در گروه قطعی شد. سرمربی فرانسوی در این باره گفت‌: ما به هدفمان رسیده‌ایم اما در بازی آخر باید در خانه با باته‌بوریسف بازی کنیم. برای این بازی تحت فشار نخواهیم بود و با یک مساوی نیز می‌توانیم بازی را به پایان برسانیم اما ما هدفمان پیروزی در همه بازی‌ها است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج