راکیتیچ به تمجید از بوفون پرداخت و گفت‌: من جایگاهم را در تیم‌ ‌ملی به او می‌دهم تا او به جای من به جام جهانی برود. در ضمن بازی مقابل او لذت بخش است.

به گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از آس، بارسلونا امشب (چهارشنبه) در هفته‌ پنجم لیگ قهرمانان اروپا در تورین به مصاف یوونتوس می‌رود. بازیکنان تیم کاتالانی در نشست خبری پیش از بازی به تمجید از جان لوییجی بوفون پرداختند. ایوان راکیتیچ جایگاه خود در تیم‌ ‌ملی کرواسی را به دروازه‌بان ایتالیایی پیشنهاد داد تا او در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور داشته باشد. بوفون نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و در توییترش نوشت: ایوان راکیتیچ عزیز، به عنوان یک دروازه‌بان ممکن است بازی کنم اما بازی کردن در خط میانی برای تیم‌ ‌ملی کرواسی ایده خیلی خوبی نیست. بهتر است تو در این پست بازی کنی. جدای از شوخی، صحبت‌هایت برای من یک هدیه بزرگ بود. از تو تشکر می‌کنم و به جوردی آلبا می‌گویم پیراهن من در انتظار توست.

راکیتیچ در نشست خبری به تمجید از بوفون پرداخت و گفت‌: اگر من چیزی را باید به بوفون در رابطه با فوتبال بگویم، این است که جایگاهم را در تیم‌ ‌ملی به او می‌دهم تا او به جای من به جام جهانی برود. باعث تاسف است که بازیکنی هم‌چون بوفون نمی‌تواند در این بازی‌ها حضور داشته باشد. او شایسته حضور در این رقابت‌ها بود. به همین خاطر اگر بتوانم، جایگاهم را در تیم‌ ‌ملی به او می‌دهم. در ضمن بازی مقابل او لذت بخش است. بهترین‌ها را در آینده برای ایتالیا آرزو می‌کنم.

بوفون بهترین دروازه بان تاریخ است

آلبا نیز از بوفون تمجید کرد و گفت‌: او بهترین دروازه‌بان تاریخ است. دوست دارم پیراهنم را با او عوض کنم و در کلکسیون خود داشته باشم. برای من حضور نداشتن بوفون و ایتالیا در جام جهانی پیش‌رو اتفاق تلخی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج