سرمربی رئال مادرید گلزنی دو مهاجم پرتغالی و فرانسوی‌اش را برای تیم مهم دانست و گفت: ما توانستیم با گلزنی آن‌ها به این پیروزی شیرین دست پیدا کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، رئال مادرید سه‌شنبه شب در هفته‌ پنجم لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه‌ پر گل ۶ بر صفر آپوئل نیکوزیا را شکست داد. زین‌الدین زیدان پس از این پیروزی گفت‌: از عملکرد شاگردانم راضی هستم چون توانستند دروازه‌ را بسته نگه دارند و ۶ گل به ثمر برسانند. بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و خیلی جدی بازی کردیم.

کریستیانو رونالدو و کریم بنزما در این بازی دبل کردند. سرمربی رئال مادرید در این رابطه اظهار کرد: به خاطر آن‌ها خوشحالم. می‌دانستیم که به‌زودی این دو بازیکن گلزنی خواهند کرد. اکنون باید به این روند خود ادامه‌ دهند. گل‌های بنزما و رونالدو اهمیت زیادی برای تیم و خودشان داشت. ما توانستیم با گلزنی آن‌ها به این پیروزی شیرین دست پیدا کنیم. از همه مهم‌تر صعود از مرحله گروهی بود که این اتفاق رخ داد. می‌توانیم بگوییم هفته‌ خیلی خوبی را سپ÷ری کردیم.

زیدان در ادامه‌ افزود: به پیشرفت خود ادامه‌ خواهیم داد و این موضوع از همه مهم‌تر است. به ثمر رساندن ۶ گل خارج از خانه کار آسانی نیست. حریف ما، تیم کوچکی نبود. بازی جدی را به نمایش گذاشتیم و توانستیم خیلی زود به گل دست پیدا کنیم که این موضوع اهمیت زیادی دارد.

مارسلو هنگام تعویض در بازی دیشب (سه‌شنبه) به نظر آسیب‌دیده می‌رسید. سرمربی فرانسوی درباره وضعیت مدافع برزیلی‌اش گفت‌: او یک ضرب دیدگی داشت ولی جزئی است و نگرانی در این باره وجود ندارد. می‌خواستم کمی تئو ارناندس در این دیدار بازی کند، چون او فرصت زیادی برای بازی کردن پیدا نکرده بود. در رابطه با دنی سبایوس نیز این اتفاق افتاد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج