سرمربی موناکو بعد از شکست سنگین برابر لایپزیگ، گفت‌: تاوان اشتباهای بد خود را دادیم. در فصل جاری از شرایط آرمانی خود به دور هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اکیپ، یکی از عجیب‌ترین نتایج لیگ قهرمانان اروپا در فصل جاری در دیدار موناکو برابر لایپزیگ رقم خورد.

موناکو که فصل قبل توانست به نیمه نهایی راه پیدا کند در هفته دوم دور برگشت مرحله گروهی از لایپزیگ آلمان پذیرایی کرد و با نتیجه‌ عجیب و دور از انتظار چهار بر یک تن به شکست داد تا هیچ شانسی برای صعود به دور بعد نداشته باشد و با تنها دو امتیاز در قعر جدول رده‌بندی  باقی بماند.

لئوناردو یاردیم

یاردیم، سرمربی موناکو در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: تاوان اشتباهای بد خود را دادیم. در فصل جاری از شرایط آرمانی خود به دور هستیم. تمرکز لازم را نداریم و همین باعث می‌شود  که به راحتی امتیاز از دست دهیم.

در سطح لیگ قهرمانان نبودیم

او در ادامه‌ صحبت‌هایش هم‌چنین، گفت‌: سه شکست در خانه و دو تساوی در بیرون از خانه  نشان می‌دهد که ما در فصل جاری در سطح لیگ قهرمانان اروپا نبودیم. دو گل زود هنگام دریافت کردیم. وقتی نتیجه سه بر یک شد شانس به تساوی کشیدن بازی را داشتیم اما وقتی گل چهارم را دریافت کردیم دیگر پی بردم همه چیز تمام شده است.

همه ما مسوول این شکست هستیم

یاردیم در پایان گفت‌: تعویض‌هایی که انجام دادم ناامید کننده بودند. همه ما مسوول این شکست هستیم و نمی‌توانم انگشت اتهام را به سوی یک بازیکن خاص نشانه بروم. باشگاه می‌داند که تیم ما در مرحله رشد است. به شما اطمینان می‌دهم  که فصل بعد قوی‌تر از الان به لیگ قهرمانان اروپا بر خواهیم گشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج