مراسم قرعه کشی رقابت‌های لیگ والیبال نشسته بانوان با حضور نمایندگان تیم‌ها برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، خضرالله ترابی رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته، گفت: تاکنون 10 تیم در بخش بانوان برای حضور در رقابت های لیگ امسال اعلام آمادگی کرده اند و نشست قرعه کشی این مسابقات امروز با حضور نمایندگان تیم ها برگزار شد.

وی افزود: بر اساس مقام های کسب شده توسط تیم ها، قرعه کشی صورت گرفت و 5 تیم در گروه A و 5 تیم در گروه B رقابت های دور اول را برگزارمی کنند.

ترابی اعلام کرد: تیم های ذوب آهن اصفهان، هیئت خراسان رضوی، هیئت همدان، هیئت ساری و شهرداری ارومیه در گروه A  و تیم های ماهان سپاهان اصفهان، هیات کرمان، توان یابان همدان، هیئت آمل و هیات خوزستان در گروه B قرعه کشی شدند.

رئیس سازمان لیگ خاطر نشان کرد: پس از برگزاری مسابقات دور اول، تیم های اول و دوم هر گروه به اضافه ی تیم سوم که امتیاز بیشتری کسب کرده باشد، در دور دوم یا نهایی، در قالب لیگ برتر به رقابت  خواهند پرداخت و 5 تیم باقی مانده نیز در قالب دسته یک این مسابقات را انجام می دهند.

وی در پایان گفت: هر دو دور مسابقات قطعا تا پایان سال جاری انجام می شود و منتظر دریافت درخواست میزبانی ها هستیم تا پس از بررسی، تاریخ و مکان دقیق رقابت های مرحله اول اعلام شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج