سرمربی نیوکاسل گفت: پوگبا بازیکن من نیست و نمی‌توانم خیلی درباره او صحبت کنم. او مانند خیلی از بازیکنان یونایتد در بالاترین سطح قرار دارد ولی من وظیفه دارم تا بتوانم سطح بازیکنان خودم را بالا ببرم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دیلی میرر، پل پوگبا بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت، به ترکیب یونایتد برگشت و در دیدار برابر نیوکاسل با دادن یک گل و یک پاس گل نقش مهمی در برد تیمش داشت تا خیلی‌ها به مقایسه این بازیکن با استیون جرارد بپردازند. 

رافائل بنیتس که سابقه همکاری با استیون جرارد را در کارنامه مربیگری خود دارد درباره این بازیکن گفت: نباید این دو را با هم مقاسه کرد. استیون برای ۱۰ الی ۱۵ سال در بالاترین سطح بود و عملکرد خیلی خوبی داشت. پوگبا در این دیدار خوب بود و حتی وقتی توپ هم در اختیار نداشت، می توانست جریان بازی را عوض کند ولی پوگبا برای این که در بالاترین سطح باشد باید بتواند ثبات داشته باشد. در این صورت است که می‌توان این بازیکن را با استیون جرارد مقایسه کرد.

بنیتس در پایان گفت: پوگبا بازیکن من نیست و نمی‌توانم خیلی درباره او صحبت کنم. او مانند خیلی از بازیکنان یونایتد در بالاترین سطح قرار دارد ولی من وظیفه دارم تا بتوانم سطح بازیکنان خودم را بالا ببرم.

منچستریونایتد چهارشنبه شب به دیدار بازل سوئیس خواهد رفت و در ادامه در لیگ برتر باید در خانه به دیدار برایتون برود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج