مدافع بایرن مونیخ گفت: خیلی برایم سخت بود که بعد از پایان مصدومیت بدون هیچ دلیلی در ترکیب قرار نمی‌گرفتم. من همان بازیکن گذشته هستم و تغییری نکرده‌ام و در ادامه‌ راه این را ثابت خواهم کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از نشریه کیکر، کارلو آنچلوتی دوران موفقیت آمیزی در بایرن مونیخ نداشت و تنها یک بوندسلیگا به دست آورد. شکست سنگین ۳ بر صفر برابر پاری ‌سن‌ ژرمن یکی از دلایل عمده برکناری این مربی ایتالیایی از سمت سرمربیگری بایرن مونیخ بود.

ژروم بواتنگ، مدافع ملی‌پوش بایرن مونیخ درباره مشکلاتی که با این مربی در بایرن مونیخ داشت، گفت‌: در بازی با پاری ‌سن‌ ژرمن ما در رختکن نشسته بودیم که یک ساعت قبل از مسابقه به ما گفته شد که در ترکیب ثابت قرار نداریم. بدون هیچ دلیلی. همه ما شوکه شده بودیم. انتظاری که من و بقیه بازیکنان داشتیم این بود که حداقل مربی دلیل این کارش را به ما بگوید.

ژروم بواتنگ پارسال به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف، سه ماه مصدوم بود و تنها ۱۳ بازی در بوندسلیگا انجام داده است. این مدافع ۲۹ ساله در حال‌ حاضر شرایط مساعدی برای بازی پیدا کرده است.

او در پایان گفت‌: حس می‌کنم که بدن جدیدی دارم. خوشبختانه دوران تاریکی را پشت سر گذاشته‌ام. خیلی برایم سخت بود که بعد از پایان مصدومیت بدون هیچ دلیلی در ترکیب قرار نمی‌گرفتم. من همان بازیکن گذشته هستم و تغییری نکرده‌ام و در ادامه‌ راه این را ثابت خواهم کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج