لیونل مسی درباره حضور اسپانیا در سید 2 و احتمال هم گروه شدن با این تیم افزود: امیدوارم این اتفاق نیفتد. ترجیح می دهم با اسپانیا هم گروه نشویم چون حریفی بسیار سخت و دشوار است.

به گزارش خبرگزاری موج، ماه گذشته بود که مسی با هت تریک خود برار اکوادور، زمینه ساز صعود آرژانتین به جام جهانی 2018 شد در حالی که شاید حتی یک تساوی هم باعث می شد تا آلبی سلسته از رسیدن به جام جهانی ناکام بماند.

مسی

مسی در اردوی تیم آرژانتین به خبرنگاران گفت: تصور اینکه آرژانتین به جام جهانی راه پیدا نکند بسیار سخت بود. همیشه به صعود ایمان داشتم ولی زجر زیادی کشیدیم.

وی درباره حضور اسپانیا در سید 2 و احتمال هم گروه شدن با این تیم افزود: امیدوارم این اتفاق نیفتد. ترجیح می دهم با اسپانیا هم گروه نشویم چون حریفی بسیار سخت و دشوار است.

 

مسی درخصوص بازنشستگی در بارسا گفت: من همیشه سودای بازگشت به آرژانتین و بازنشستگی در نیوولزالدبویز را دارم. انگیزه بازی در لیگ آرژانتین همیشه در من وجود داشته است. ببینیم چه پیش می آید.

ایگواین در بازی های بزرگی برای ما درخشیده است

وی با انتقادات به ایگواین بیان کرد: « واقعا از انتقاداتی که به او می شود ناراحت می شوم. ایگواین در بازی های بزرگی برای ما درخشیده و در دو فینالی که باختیم و او فرصت های خوبی را گل نکرد، شایسته قهرمانی بودیم. اینها بهانه خوبی برای تاختن به او نیست.»

مسی درباره اتهام دخالت در ترکیب آرژانتین افزود وقتی صحبت از دخالتم در انتخاب بازیکنان تیم ملی و اینکه تیم آرژانتین، تیم دوستان مسی است می شود، خنده ام می گیرد. همه اینها دروغ هستند.»

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج